Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Warto również podkreślić, że obejmuje ono tylko wody nizinne, więc wszelkie dopływy Wisłoka i Wisłoki na tych odcinkach nie są nim objęte, jeśli ktoś w ramach tego porozumienia łowił w poprzednich latach na Kamiennej, Kopytku czy Stępince robił to bez pozwolenia czyli bezprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi odnieść się do tego co mówiła Pani, porozumienie to obejmowało tylko wody nizinne, tymczasem na stronie okręgu Rzeszów widniała informacja, że porozumienie obejmuje obwód Wisłok 2 oraz Wisłoka 2, więc było to wprowadzanie wędkarzy w błąd, na podstawie tego wpisu ktoś mógł łowić bezprawnie na Wisłoku wyżej Beska czy wspomnianych prze zemnie wcześniej dopływach które nie są wodami nizinnymi. Żeby było jeszcze zabawniej będąc znowu na Akacjowej w PZW Rzeszów Pani przekonywała mnie, że mogę łowić na takim porozumieniu już od korony zapory w Sieniawie co było absolutną bzdurą. 

W tym roku okręg Rzeszów poprawił tą informację i podał właściwie na swojej stronie czego dotyczy to porozumienie.

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wiem , ale w zeszłym roku było cos takiego chyba ?

Cytat

 

POROZUMIENIE Z OKRĘG PZW RZESZÓW

ZASADY:
- Wszystkie wody płynące nizinne i górskie oraz zbiornik i Mokrzec, Strzegocice i Otałęż. Członkowie PZW odznaczeni „Złotą odznaką PZW z wieńcami”, złotą odznaką oraz srebrną są zwolnieni z opłat. Wysokość składki 90 zł.

 

Więc sugerując się tym ,jeśli cos takiego byłoby w tym roku to po opłaceniu Tarnowa i dokonaniu dopłaty na Rzeszów (te 90 zł ) mógłbym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktoś  czy tego roku  jest możliwość  zrobienia dopłaty na zbiorniki  TB w Ranizowie lub Woli Ranizowskiej?Z tego  co wiem to w ubiegłych latach była  taka możliwość.

A tak na marginesie to pzw nadal nie wie  co to płatność  elektroniczna i pozostaje nadal w epoce wczesno średniowiecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okręg Rzeszowski jest chory mieszkam kilka km od Wisły chcąc łowić właśnie na Wiśle i okolicznych zbiornikach muszę zapłacić 2 składki okręgowe Rzeszów i Tarnów co daje ok. 500zł na rok .W Lublinie myślący ludzie wpadli na pomysł że jak ktoś z nimi nie ma porozumienia to płaci 50zł i może wędkować na ich wodach działacze z Rzeszowa bierzcie przykład !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rapala napisał:

Orientuje sie ktoś  czy tego roku  jest możliwość  zrobienia dopłaty na zbiorniki  TB w Ranizowie lub Woli Ranizowskiej?Z tego  co wiem to w ubiegłych latach była  taka możliwość.

A tak na marginesie to pzw nadal nie wie  co to płatność  elektroniczna i pozostaje nadal w epoce wczesno średniowiecznej.

Tak dalej w tym roku  w Kole w Raniżowie można będzie zapłacić dopłatę na zbiorniki TB.Pod koniec miesiąca na pewno będą znaczki u skarbnika.Podaję nr telefonu. do Skarbnika:666942004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Albo czlonkowska wraz z wodami tarnobrzeg wyjdzie180zl  i w ramach porozumienia doplata na wisle 40zl lub wszystkie wody (skladka ulgowa tarnow). Bedziesz wtedy za 220 mial wisle tg. I wszystkie wody plynace tg. Oraz wisle tarnow.

Edytowane przez seba77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele dowiedziałem się od znajomego ,że jednak w o.rzeszowskim "dopracowywane" są  jakieś porozumienia w tym  (prawdopodobnie odnośnie WW) z o.tarnobrzeskim :D

K...wa 24 styczeń  a oni dopiero biorą się za porozumienia ...Cyrk jak co roku i rżnięcie w d...pę wędkarzy .Niech dziad zapłaci a koło marca "dopracuje  się" porozumienia...Dno i z roku na rok muł coraz większy .

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120zł Tarnów to oczywiście nie pełna składka, w tym są wody płynące i dwa zbiorniki ( Bobrowniki i Olszyny), pełna składka wynosi 250 zł. No ale nam chodzi o Wisłę, więc płacimy niepełną. Dodam że wielki porozumienie z Tarnowem w 2016 było za 90zł, a tera bez porozumienia 120zł. To są  jaja, co to było za porozumienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.