Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.

Panowie jest to porozumienie z Krosnem na Wisłoku i Wisłoce?Byłem w kole w Sędziszowie Młp.i Pan pobierający opłaty twierdzi że zabrane.

Na stronie PZW Rzeszów jest nadal info że takie porozumienie istnieje.

Rozmawiałem z nim  i mówiłem że chyba co raz mniej osób opłaca co rocznie  składki.Pokazał w zeszycie uiszczenia składek że co rok liczba wzrasta wędkarzy opłacających kartę w przypadku tego koła.Jeszcze Pan twierdził że co raz więcej osób przychodzi do okręgu Rzeszów z innych okręgów co mnie trochę dziwi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dj.McG żeby się wziąć za to PZW to trzeba na zebrania chodzić a nie psioczyć na internecie. Coraz więcej młodych ucieka, kart nie opłaca no to oni robią sobie co się im podoba i myślą jak doić kasę. Ministerstwo nic nie robi bo woli się zajmować innymi sprawami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Doradzi mi ktoś gdzie bylbym w stanie jutro opłacić składki na o.Krosno? Wybieram sie na san w okolice leska i wolałbym być pewny że się uda. Stacja BP  kolo Sanoka ma czlonkowskie? Lub prosilbym o jakis kontakt gdzie sie ewentualnie kierować. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok niedowierzam dzisiaj kolega pojechał opłacić składki sobie i mnie składki na okręg Krosno pani w pzw Rzeszów powiedział że koleżanka jest na chorobowym i narazie niema możliwości zrobienia opłat pytam dlaczego niema informacji na stronie pzw Rzeszów że niemożna robić opłat na inne okręgi  

Ps Ostatni rok w patologii pzw Rzeszów 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, browarek napisał:

Szok niedowierzam dzisiaj kolega pojechał opłacić składki sobie i mnie składki na okręg Krosno pani w pzw Rzeszów powiedział że koleżanka jest na chorobowym i narazie niema możliwości zrobienia opłat pytam dlaczego niema informacji na stronie pzw Rzeszów że niemożna robić opłat na inne okręgi  

Ps Ostatni rok w patologii pzw Rzeszów 

 

Dodm w jedną stronę 40 km :@ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio rozmyślałem nad sensem oplacania składki PZW Rzeszów w Mielcu.Co dostaje w zamian za opłate 260zł.Tak naprawde to totalne gówno!Zaniedbaną Wisłoke i nic więcej.Na zbiornikach nie łowie bo mnie nie interesują.Na Otałęży brzegi stały się prywatne, i w każdej chwili mogą cię przegonić.Rzemień zarybiany jest tylko dla emerytów zapełniających lodówki.Wiadome ich jest wielu, więc wiele głosów przy wyborach.Pozostaje tylko biedna, od dawna nie zarybiana Wisłoka.Dlaczego ta opłata nie jest dzielona?Dla mnie jest to totalne złodziejstwo.Nawet porozumień nie ma.PZW jest do bani.Ciekawe czy dalej co weekend na Rzemieniu będą imprezy, stałej kliki z Mielca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szuwar7 napisał:

Nawet porozumień nie ma

 

Jak nie ma jak są z krosnem mamy na Wisłoke i chyba jakieś pomniejsze potoki. Chociaż według mnie mogli negocjować wróblową jeszcze.

A tak po za tym to uważam że jeszcze ciekawą opcją było by porozumienie z Tarnobrzegiem na Wisłę + Jezioro Tarnobrzeskie. Wiem że kiedyś było na Wisłę ale podobno była jakaś spina i po porozumieniu.

 

5 godzin temu, szuwar7 napisał:

PZW jest do bani.

 

tu się muszę zgodzić. Jest, było i pewnie będzie. 

 

 

A tak w ogóle poza tematem uważam że zezwolenie powinno wyglądać tak:

- rzeki na całą polske bo i tak się ryby mieszają (znaczy dzisiejszy stan bardziej pozwala im płynąć w dół do ujścia niż w góre..... mam nadzieje że chociaż to się zmieni)

- reszta według okręgów jak dziś. 

Edytowane przez rybok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlaczego my wędkarze jesteśmy jak te barany i godzimy się zamykać w 44 okręgach??? 
Jest internet, można się łatwo skrzyknąć więc trzeba tylko chęci żeby zrobić akcje bo inaczej się nie raczej nie da. 

Spokojne próby już były: http://karpiarstwo.pl/jedna-oplata-za-wedkowanie-w-calej-polsce-na-wodach-pzw/

Gdyby prawo jazdy na auto było tylko na 1 województwo też byście się z tym pogodzili? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krisu napisał:

Dlaczego my wędkarze jesteśmy jak te barany i godzimy się zamykać w 44 okręgach??? 
Jest internet, można się łatwo skrzyknąć więc trzeba tylko chęci żeby zrobić akcje bo inaczej się nie raczej nie da. 

Spokojne próby już były: http://karpiarstwo.pl/jedna-oplata-za-wedkowanie-w-calej-polsce-na-wodach-pzw/

Gdyby prawo jazdy na auto było tylko na 1 województwo też byście się z tym pogodzili? 

 

O jakiej akcji kolega pisze ? Jeśli na zebraniach na prezesów będą wybierane osoby takie jak teraz to 44 okręgi będą nadal  istniały. Skrzyknąć to trzeba się było przed zebraniami  sprawozdawczo - wyborczymi . Chyba że kolega ma jakiś konkretny plan bo tak to można tylko sobie popisać, Taka smutna prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.