Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się w ogóle zastanawiam czy dopłacać w tym roku za wody RZ. W zeszłym roku zrobiłem taką dopłatę (po przeniesieniu się do koła w Dubiecku, RP), przez co miałem możliwość łowienia na bliskich łowiskach, co mi z kolei odbierało motywację do podróży na południe. Męczyłem się więc w ten sposób, powiedzmy wprost, z lenistwa, nad miejscową breją płynącą i kałużami :). Poważnie mówiąc fakty są jednak takie, że jeden wyjazd nad San dawał mi tyle ryb (naturalnie no-kill, oczywiście...) ile nie byłem w stanie złowić w ciągu kilkunastu wyjazdów w okolice RZ (o wrażeniach audiowizualnych nie wspominając). Sam nie wiem.... chyba będę częściej zaglądał do działu "Umawialnia" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jest to zbiornik typowo karpiowy. Jakaś ryba musi pójść jako mięso armatnie, w tym akurat przypadku nie będzie do karp. Nie ma co się dziwić, że chłopaki dbają o swoje interesy. Potrafili się zorganizować i stworzyli łowisko dla karpiarzy. Teraz wszyscy wędkarze chcą skubnąć coś dla siebie, a tak to się nie da. Nie mam tam miejsca dla hordy spinningistów ściągających zestawy karpiarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na przekór panującym trendom przenoszenia do innych okręgów ;) opłaciłem dzisiaj składkę w swoim macierzystym kole nr 18 w Leżajsku, jestem uboższy o 258zł. Opłatę traktuje tylko i wyłącznie jako możliwość wędkowania, na okazy się nie nastawiam, kasę wolę zostawić u siebie w kole. Nie wykluczone że w przyszłości przeniosę się do innego okręgu, na razie takiej potrzeby nie widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanko, może akurat do jutra ktoś będzie wiedział. Chciałbym jutro wyskoczyć nad Wisłok, tylko muszę zrobić opłaty za Rzeszów, jako że jestem członkiem w Przemyślu. I pytanie czy składkę okręgową (bez członkowskiej) moge zapłacić np. w Sazanie w sklepie ATU na Słodkiej, czy musze jednak czekać do poniedziałku na otwarcie okręgu na Akacjowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie chcesz na Wisłoku wędkować. Od tego roku jest takie porozumienie: "...Okręg Rzeszów udostępnia Członkom Okręgu Przemyśl, odcinek rzeki Wisłok od mostu w Białobrzegach do jego ujścia do Sanu wraz z ujściem....." więc może obejdzie się bez opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.