Skocz do zawartości

Wiosenny Zlot PSW


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie co do godziny zbiórki. Niestety obowiązki służbowe nie pozwolą mi na to by być z samego rana :( Myślę że dotrę po 12. Do której będzie ten zlot? Bo nie wiem czy na godzinkę opłaca się jechać 80km :(

Myślę,że wzorem lat ubiegłych Zlot rozpoczniemy ok. 8.00 a zakończymy pewnie ok. 16.00 ale nic nie stoi na przeszkodzie aby był przedłużony do godzin wieczorno- nocnych:beer:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Miesiąc temu z małym hakiem, zwróciłem się do Was z prośbą o wsparcie dla szkolnej biblioteki w Giedlarowej. Było kilka deklaracji ale efekty niestety niewielkie. Rozumiem - koszty dostawy. Teraz jednak jest okazja więc ponawiam prośbę. Jeżeli macie zbędne jakieś pozycje książkowe lub czasopisma o tematyce wędkarsko przyrodniczej i zechcieli byście podarować to naszej bibliotece to zabierzcie ze sobą na zlot. Mile widziane będą również bajki dla dzieci itp, - prośba pani bibliotekarki. Wszystkie książki zostaną wpisane na stan biblioteki jako darowizna, będą więc nadal pełniły swoją rolę. W zamian zabiorę kilka mapek wędkarskich naszego województwa i katalogów wędkarskich. W razie gdybym nie mógł przyjechać to całą makulaturę zabierze admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarze i użytkownicy Psw, braci mieleckiej i okolicznych gmin:D.Zgłaszać któż jedzie najlepiej na priv:beer: bo mam kłopot z transportem na weekendach.Więc za przyzwoitą stawkę:beer::beer: zabiorę się z chęcią.Jestem uczciwy,bez nałogów,nie sprawiam kłopotów itd;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajniutko.Jest nas już troje.Wstawiamy się z kolegą @RICARDO i @Barjem.

Mam do oddania powiedzmy za 2 szt. zimnego płynu:beer: różności wędkarskie.Daję foto by nie opisywać.Kto pierwszy ten lepszy.

post-728-14545034108388_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżamy się do naszego Zlotu.Ci którzy już uczestniczyli w naszych spotkaniach wiedzą dokładnie co mają ze sobą zabrać;) a tym ,którzy pojawią się po raz pierwszy zalecam zabranie wszystkiego tego co jest potrzebne na tego typu imprezach:D.Jeżeli każdy z nas wrzuci do samochodu trochę strawy i poiwa to mogę zapewnić ,że nikt ze spotkanie nie odjedzie głodny i ...spragniony .Oczywiście wszystko w granicach prawa czyli poniżej 0.20 promila:D.

Jeżeli posiadacie przenośne grile to zabierzcie je również ze sobą.Jutro po południu obadam jak przedstawia się sytuacja z drewnem na opał w bliskiej okolicy zalewu ale myślę ,że nie powinno być większego problemu aby je pozyskać na ognisko ,choćby nawet w celu rozpalenia małego ognia pod kociołkiem(mi) :).

Przypominam apel kolegi @wifer o zabranie niepotrzebnych gazet ,czasopism oraz książek o tematyce wędkarskiej.Wielu z nas już są one zbyteczne a młodzieży pozwolą łatwiej zgłębiać tajniki różnych technik wędkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że z tym nie powinno być problemu o ile reszta uczestników zlotu ,wyrazi na to zgodę:D

Zawsze gorzej jest podczas dwudniowych spotkań ...W tym wypadku czujne oko naszego administratora ,wychwyci wszystko co odbiega od ogólnie przyjętych norm:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz przymierzam się do "krętactwa", czy też kręcenia swoich much.

Jeżeli któryś z Kolegów ma na sprzedaż materiały, narzędzia itp., do tego celu służące, chętnie obejrzę na zlocie i ewentualnie odkupię.

Muszki w dobrej cenie też wchodzą w grę :beer:

Nie mogę jedynie obiecać, że na 100% przyjadę, z racji konieczności uzyskania zgody od 4-ro miesięcznego synka... Trzyma mnie w niepewności do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.