Skocz do zawartości

Kontrole wędkarskie


mapet77

Rekomendowane odpowiedzi

Esox, a ja rozmawiałem z wujkiem mojej ciotki, który zna proboszcza i proboszcz mu powiedział, że u Ciebie straż i prezes odważni tacy jak członkowie koła.

Nie robisz nic nie masz prawa krytykować innych(czytaj straży).

Ja nie mam prawa krytykować ? bo co ? zabronisz mi ? :D A co do odwagi to widze że niewiele wiesz teoretyku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie koledzy jeśli mogę, nie traktujcie forum jak swoisty ring.Możemy bluzgać na wszystkich;na straż,na zarząd okręgu,na nieetycznych wędkarzy w dalszej kolejności na policję,na rząd,na wojsko itd.:eek: Ja mam pytanie do was.Co zrobiliście żeby było lepiej?Czy chcielibyście być strażnikami gotowymi poświęcać swój czas,nie mając nic z tego jedynie satysfakcję?Naprawdę łatwo jest krytykować na forum...:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot, taka kulturalna wymiana zdań ;)

co zrobiłem ? pisałem gdzieś tam wyżej, że jak byłem bardziej wyrywny to dwa razy się przejechałem, a raczej kłusole na mnie. Dzwoniłem, oj dzwoniłem i rozmawiałem do znudzenia i w końcu dałem sobie spokój. Walka z wiatrakami. Ale oczywiście sa młodsi, wyrywniejsi, mają jeszcze zapał więc czemu nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Mnie już kilka razy skontrolowali tylko na Wilczej Woli, od 2003 roku nawet 2x jednego dnia :) 2004 - 0x, 2005-1x, 2006-0, 2007-1, 2008-1x(o 4.30 rano)3x - Werynia,2009-0, 2010-2x a tym roku ani razu. A karte posiadam już 14 lat:) Niestety prawdziwe i smutne a mięsiarze i kłusole sobie za dużo pozwalają

Edytowane przez kriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to właśnie wkurzyło, obok pływał nieoznakowany ponton i nic nie dostał - znajomy strażników, a mnie za taką drobnostkę dali 50 zł. Mówili że tyle jest w taryfikatorze (50-200zł) za to wykroczenie, a poczytałem teraz trochę przepisy i nawet nie ujęte jest to w tym taryfikatorze, nieoznakowany ponton jest - 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kiedyś pisałem że dobrze jest mieć podczas kontroli (tak dla własnego "w razie czego") włączony dyktafon w telefonie komórkowym.Umiejętnie poprowadzona rozmowa i można w razie czego pisać skargę do przełożonych;).Mając "słowo" kilku strażników przeciwko jednemu swojemu zawsze będziemy na przegranej pozycji!To takie zabezpieczenie na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały obecny sezon, zostałem skontrolowany bodajże 2 razy, obydwa na Weryni, przez PSR, jeden bodajże 1maja, a 2 gdzieś rano, chyba w sierpniu;)

A po za tym, to nie widziałem tam strażnika żadnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...można w razie czego pisać skargę do przełożonych;).Mając "słowo" kilku strażników przeciwko jednemu swojemu zawsze będziemy na przegranej pozycji!...

Ale co tam. Napisałem e-mail do Komendanta Wojewódzkiego, to pewnie nic nie da, ale ciekawy jestem czy coś odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to komendant nawet nie pamięta hasła do skrzynki mailowej:D A propos kontroli to mam znajomego policjanta z którym ostatnio wdałem się w dyskusję na temat możliwości dokonywania kontroli przez patrole Policji wędkarzy nad wodą. Odpowiedź wcale mnie nie zaskoczyła, gdyż człowiek ten nie ma najmniejszego pojęcia o RAPRyb więc nie zna nawet podstawy prawnej do ukarania winnego wykroczenia. A to Polska właśnie...:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj biegnąc koło zapory zobaczyłem już w ciągu około 2miesięcy 4 raz gościa który łapał przy zaporze w niedozwolonym miejscu. I po raz któryś dzwoniłem do szanownych Panów z PSR ale oczywiście jak zawsze nikt nie odebrał. Drugi koleś po drugiej stronie stał na czatach i jak mnie zobaczył to zaczął wołać swojego kumpla żeby wychodził. Zaczął mówić że jak nie odejdę to mnie chłopaki z hetmańskiej załatwią :D, jak mu powiedziałem że zaraz chłopaki z kryminalnej przyjadą to coś dalej mnie straszył i zaraz szybko się zwinęli. Szkoda gadać co tu się wyrabia. Ale ja ich jeszcze udupię:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ich od jakiegoś czasu obserwuję i praktycznie co niedziele po zmroku łapią czasami jeden a czasami dwóch i zawsze ktoś na czatach stoi.

Jestem w sądzie koleżeńskim i to nie byle jakim bo w powiatowym i o dziwo nikt w tym roku regulaminu nie złamał coś mi nie pasuje nie mamy nic do roboty, podaje się do dymisji.Albo dobre kary dajemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja tez nie raz widziałem jak przy zaporze samej łowili i tryknołem na pod numer co pisze w rejestrze, to nikt nie odebrał. Wczoraj tak po 16 grubo widziałem jak tam latarka czołowa się świeciła także oni tam regularnie czeszą. Pasuje by wieksza grupka kolegów sie ustawiła i zapolowała na nich:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.