Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanatyków wędkarstwa.Jestem nowy na tym forum więc wypadałoby napisać coś o sobie.Wędkarstwo to moja pasja,której poświęcam się już ponad 20 lat.Moje metody połowu to przede wszystkim karpiarstwo oraz spining.Kieruję się zasadą NO KILL.Kiedyś ktoś napisał na którymś z forów że ryby to jego przyjaciele a przyjaciół się nie zjada (święte słowa).Wędkuję przeważnie w okolicach Rzeszowa (Wisłok,Wilcza Wola) ale również każdego roku staram się wygospodarować czas na kilkudniowe wypady.Chętnie podzielę się moją wiedzą z innymi a i sam czegoś nowego sie dowiem.To tak pokrótce,śmigam na lód,garbuski czekają! icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Rapala i ja icon_smile.gif. Ekipa Rzeszowsko Łańcucka zaczyna dominować. Koledzy z innych kół chyba nas nie oglądają.

A skoro garbusy biorą to zapraszam na ZIMOWO - PODLODOWO.

Coś niecoś wiemy już o mormyszce i ochotce, może więc zdradzisz jakieś sposoby łowienia na błystkę podlodową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Mówią na mnie dziencioł a czasami mamie się "wyrwie" i powie Tomek. Mieszkam w miejscowości Krasne a czasami w Rzeszowie(k. Krasnego). Po spotkaniu z pewnym Panem z tego forum postanowiłem się zarejestrować i "legalnie" kożystać. Ulubina metoda połowu to spin (ostatnio mucha), ale czasami lubie pofederować. Lubie majsterkowanie, więc służe doradztwem w temacie tworzenia przynęt sztucznych (wobki, obrotówki, cykady, muchy) i też lubie miseczke C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy CIĘ. Wychodzi na to, że znajdziesz tu wielu o podobnych zainteresowaniach. Myślę, że każdy z nas lubi trochę pomajsterkować od czasu do czasu, choć niektórym pewnie brakuje wiary i idą na łatwiznę czyli do sklepu. Zaciekawiła mnie sprawa cykad. Może napisał byś coś w tym temacie; jak i z czego wykonać, jak i gdzie łowić,parę fotek i będzie fajny artykulik. ZAPRASZAM do wspólnego redagowania naszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam i mam na imie Bogdan , jestem z Rzeszowa i bardzo lubię robić to co wy czyli wędkować.Moją ulubioną metodą jest spinek .Najlepiej wychodzi mi łowienie bolków,kleni, i szczupaczków, generalnie łowie drapieżniki ale brzanka też mnie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac kolegow "po fachu". Szkoda, ze znalazlem to forum tak pozna ale lepiej pozno ... Kiedy zaczynałem sprzet wdkarski byl daleko w tyle wiec byl to jakis ruski kij z kolowrotem jak wyciagarka + spławik ;) Obecnie preferuje spinning. Niedlugo mam zamiar przerzucic sie na casting. Wyznaje zasade catch & release czyli kazda rybka wraca do wody ;) Pzdr i licze na spotkanie "na zywca" nad woda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.