Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich sympatyków moczenia kija ;) Od kilku tygodni zaglądam na Wasze forum. Dzisiaj znalazłem chwilę i postanowiłem zostać jego członkiem. Widzę, że przy powitaniu piszecie coś o sobie, sam nie wiem czym mógłbym się pochwalić więc napiszę krótko i na temat ;) dużo łowię, czasami złowię czasami nie złowię ;) ale łowię. Jeszcze raz gorąco witam wszystkich. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja podobnie jak kolega wyżej, czasem zaglądałem i dzisiaj się zakorzeniłem na stałe ;)

Jestem bardzo początkującym wędkarzem jeżeli chodzi o spinning i głównie tej metodzie teraz poświęcam swój czas - jest już pierwsza wędka, skromne pudełeczko z przynętami też i działam na Wisłoku w Rzeszowie.

A jak mam z kim posiedzieć to chętnie łowie na spławik ale no neistety... nie mam towarzysza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po nicku nietrudno się domyślić że jestem Sławek, forum odwiedzam od ubiegłego roku (zalogowany lub nie), hobby wędkarskie też całkiem świeże mimo że lat już na karku trochę jest:) jestem pod wrażeniem tutejszej społeczności i wiedzy jaką można tu posiąść; trochę się broniłem żeby "wejść w te buty" ale chyba przepadłem:) pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Wpadłem tu co prawda trochę przypadkiem, a i łowię najczęściej trochę na północ od Was, ale serdecznie pozdrawiam całą Podkarpacką Brać wędkarską.

Nad wodą, głównie rzekami Mazowsza, pojawiam się już od kilkunastu lat, od 6 przeważnie ze spinem, od 2 coraz częściej z zestawem castingowym. Cel - odpoczynek i piękne widoki przyrody, a jak się trafi to szczupak, boleń, sandacz, okoń albo cokolwiek.

Ryb raczej nie jadam, chyba że dorsz lub flądra na wakacjach. Sam stosuję prostą zasadę C&R. Mam dzieci i chciałbym żeby kiedyś i one mogły cieszyć się wędkowaniem w polskich wodach zasobnych w ryby.

Pozdrawiam i życzę Wszystkim udanego weekendu majowego z ładnym Bolesławem lub Zębatym na kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Łowię głównie na Sanie w okolicach Bachowa, Babic, w ostatnim roku trochę częściej okolice Przemyśla i Ostrowa. W tym roku planuje więcej pojeździć na odcinki Sośnica-Radymno i może kilka wypadów nad Wisznię. Metoda to głównie przepływanka, fedder, rzadko spinning. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami.

pozdrawiam wszystkich kolegów po kiju :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyjemność towarzyszy mi od dziecka...

Przeszedłem długą drogę wędkarską od spławika przez grunt i spining jednak mucha okazała się tym czego szukałem. Można za jej pomocą poławiać większość ryb, nie tylko łososiowatych.

Życzę połamania kija.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać wędkarską.Na imię mam Rafał mieszkam w Mielcu.Łowieniem interesowałem się od dziecka za sprawą wujaszków.W kole od 1997 roku.Najczęściej łowię nad Wisłoką na spina i gruncik,czasem Rzemień i Wisła a wakacyjnie Rożnów.Rekordów na razie nie ustanowiłem ale wszystko przede mną mam nadzieje he he.To by było na tyle,pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.