Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Jestem nowy na forum więc wypada coś o sobie napisać ;-)

Rybki łowię od dobrych 20 lat, preferuję metodę muchową, choć ostatnio ostro wziąłem się za lekką metodę spinningową. Feederkiem też nie gardzę :-)

Jestem z województwa lubelskiego, aczkolwiek często bywam na podkarpaciu. W przyszłym roku chciałbym połowić na Waszych wodach nizinnych w ramach porozumienia.

Do zobaczenia nad wodą!

Pozdrawiam,

Szwagier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nazywam się Karol mieszkam w Przemyślu. Wędkuje od 21 lat dotychczas łowiłem prawie wszystkimi metodami na grunt , z pod lodu , spławik ( także wyczynowo ) , troszeczkę na muchę a w tej chwili od trzech lat tylko spinning zarówno rekreacyjnie jak i próbuje swych sił w zawodach .

Jeżeli chodzi o wody na których łowię to przede wszystkim San oraz okoliczne żwirownie .

Pozdrwaiam Karol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich użytkowników tego portalu. Niedawno polecił mi go kolega Robert, bardzo fajna sprawa. Jak by to można powiedzieć "Wędkarze Podkarpacia Łączcie się". O sobie kilka słów: Jako wędkarz preferuje wędkarstwo karpiowe oraz łowienie na feeder-picker. Łowię już około 20 lat, jak każdy z różnymi efektami. Jetsem członkiem Sandomierskiego Klubu Karpiowego "Cyprinus". Łowię czesto w Czarnej Sędziszowskiej, Rzemieniu, Szymanowicach oraz innych zbiornikach w mojej okolicy. Pozdrawiam i Życzę pieknych połowów. Klaudiusz alias kajus7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Marcin mam 19 lat i wędkuje już od 8 lat. Moją przygodę zaczynałem na pobliskim bajorku koło mojego domu, łowiłem wcześniej tylko na spławik. Aktualne posiadam już trochę doświadczenia i wyszedłem już na głębszą wodę. Aktualnie wędkuję na starorzeczu w Zaleszanach, a także na Sanie i Wiśle. Preferuje prawie każdy rodzaj łowienia, nie łowiłem jeszcze tylko na muchę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dołączyć do tego forum by (na ile czas pozwoli) aktywnie dzielić się i korzystać z rad i doświadczeń innych kolegów (i koleżanek) wędkarzy. Krótko o mnie. Na imię mi Rafał, wędkarz odkąd sięgam pamięcią tj. przeszło 30 lat. Od wielu lat moją ulubioną metodą jest spinning, choć ostatnio zaczynam również próbować swoich sił ze sztuczną muszką. Robię też woblerki na własne potrzeby, bo nie ma to jak złowienie drapieżnika na własnoręcznie wykonaną przynętę. Fascynat przyrody i obcowania z dziką przyrodą. Interesuję się również fotografią wędkarską.

Pozdrawiam całą brać wędkarską z Podkarpacia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek - a dokładnie przez wpis szanownego kolegi "kafel" o wędzarniach -trafiłam na to forum.

Ryby nie są moją najwiekszą pasją, ale nie ukrywam - przychodzi moment, że czuję, iż muszę z moim "staruszkiem" pojechć nad wodę i po prostu pobyć tam, wyluzować troche w tym pędzie.

Ryb trochę w tamtym momencie mi szkoda, :( :( :( , ale to szybko mija w mojej kuchni później :):):)...

O "miseczkach" zasadniczo nie chciałabym pisać na forum ;););)

Forum bardzo mi sie spodobało, brakuje czasu niestety, ale to forum na pewno będzie odwiedzane przeze mnie, jako jedno z kilku ulubionych.

Gratulacje dla admina za super pomysł, oraz za pilnowanie wysokiego poziomu forum. Bardzo sobie to cenię.

Witam niniejszym wszystkich i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich

czas się przywitac;) trafiłem tu jakieś 2 tyg szukając jakiegoś info o strzegocicach, bo niedaleko tarnowa - gdzie osiadłem póki co, a pochodzę z gołdapi - daleka północ pełna jezior, ostatnie 5 lat wyłowiłem się (chyba za całe życie) w irlandii,

a teraz szukam mokradeł na pustynnym poludniu, wynudziłem się w tym roku na wodach tarnowa i sacza i chyba w przyszłym roku zaatakuje podkarpacie i stąd bedę starał się tu w miarę często zaglądać

pozdrawiam

aro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.