Skocz do zawartości

Auto 4x4 na rybki.


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Pajero Pinin i na ryby i na ,miasto. Dłuższe trasy nie polecam pali jak smok:D

Ja powiem tak tego nie da się pogodzić albo na ryby albo na miasto .

Super autko to Suzuki Jimny.

Lecz cenę trzymają i to dobrze

Znajomy ma fiata pande 4X4 powiem tak i na miasto i w lekki teren

Edytowane przez janek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Janek! jak Pajero to tylko diesel i trasa nie straszna. Spod niemieckiej granicy ciągnęliśmy na lawecie osobówkę i wyszło nam średnie spalanie na poziomie 6,5 litra na 100 km. Oczywiście bez szaleństw. A i Pajero starsze od twojego. Z ręką na sercu polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co polecał Luju Renault Scenic RX4 - wybór optymalny.Bo reszta pod rodzinę zamała lub niewygodna. Trochę mało kasy żeby zaszaleć.

Lub serena którą sam jeżdżę http://allegro.pl/samochody-149?id=149&order=m&string=nissan+serena&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-fuzzy-v1-aut-1-5-1202

Tylko cieżko znaleźć w dobryn stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renault Scenic - posiadam takie auto co prawda nie w wersji RX4 tylko z zwykłej VAN ,ale uważam to auto za czołg... wszędzie wjedzie, jak nie wjedzie zawsze można wepchać :D Posiadam w wersji silnika 1,6l 16V benzyna z LPG, przy mojej ciężkiej nodze pali do 13l gazu, co jak dla mnie jest zadowalające przy cenie gazu. Ktoś może powiedzieć dużo ale w trasie udaje mi się zejść przy "grzecznej i kulturalnej" jeździe zejść do poniżej 9 litrów gazu. Auto jest przestronne i komfortowe, tanie w utrzymaniu - części w rozsądnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze autko 90% TOYOTA RAV 4 tzn. tylko karoseria inna i tańsze Daihatsu Terios

Byłem pewny na pierwszy rzut oka, że ktoś mi trzasnął fotkę jak wracałem z wędkowania moją kijanką. Ten sam kształt, ten sam kolor i te same błota na karoserii, a nawet na dachu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Temat odkopuję, ale ja też polecę Scenica RX4 (w benzynie, silnik 2.0 140 koni). Auto fajnie sprawdza się w dojazdach nad wodę, jest pakowne, rodzinne i każdy w nim znajdzie swoje miejsce. Posiada wiele opcji aranżacji wnętrza, każdy z tylnych foteli można wyjąć osobno, przesunąć, złożyć itp. Dodam tylko, że auto było produkowane w latach 2000 - 2003 i tylko takie wiekowo są na rynku, niemniej z reguły są w świetnym stanie technicznym (benzyniaki).

wymiary-renault-scenic-i-rx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Autko na rybki tzw "rybowóz" wg mnie powinien mieć napęd 4x4 i pojemny bagażnik np. po to , żeby przewieźć łódkę :). Łódka oczywiście składana.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kumpel ma, założył gaz i nie narzeka... Śmiga z Tychów w okolice Olsztyna na pstrągi aż miło. Na miejscu na leśnych i polnych drogach też mu się sprawdza. Poza tym codzienna jazda do pracy itp.

Ja tam jestem zadowolony ze swojego Forestera II, choć na ryby nie mam czasu, więc w terenie rzadko sprawdzam. Jednak wystarczy zobaczyć filmiki na YouTube by wiedzieć, że jak się nabierze trochę wprawy, to można tym o wiele więcej niż potrzeba przy wypadzie na ryby. Założyłem gaz i jest OK - przy tych cenach gazu koszt 100 km poniżej 20 zł :)

Za to świetnie sprawdza mi się jako auto rodzinne.

Raz udało mi się nawet wyprowadzić go "na prostą" po piruecie 360 na A4 - przy około 110 km/h zawiało mi na śliskiej nawierzchni (to był chyba pierwszy i jedyny atak zimy w tym sezonie) ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.