Skocz do zawartości

Opłaty 2011


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dla mnie najlepszą informacją dnia dzisiejszego jest to , że Przemyśl ma podpisane porozumienie z Krosnem na 2011 r.

To rzeczywiście bardzo dobra wiadomość, czekałem na nią z niecierpliwością. Już się nie mogę doczekać pierwszej wyprawy na San.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Solina jest chyba pod krosnem ?? a czy Kielce z krosnem tez będą mieć porozumienie ??

Tu masz info które dawałem wcześniej

http://www.pzw.org.pl/kielce/mapa_porozumien/26

Krosno nie ma porozumienia z Kielcami .

Krosno ma tyle kasy z idywidualnych wpłat za Solinę ze im sie nie kalkuluje podpisywać porozumień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie również przeniosę się do Kielc. Tym bardziej że mają porozumienie z okręgami: Wałbrzych, Wrocław, Legnica, gdzie przebywałem w ubiegłym roku na wakacjach, jednak brakło czasu niestety na odwiedzenie zbiorników Słup i Mietków nie mówiąc już o Odrze. Myślę, że w tym roku będzie inaczej.

Na stronie naszego ukochanego okręgu znalazłem taką informację:

„Członkowie Okręgów Porozumienia Ściany Wschodniej, z którymi PZW Okręg w Rzeszowie zawarł Porozumienia o udostępnieniu wód na zasadach wzajemności są uprawnieni do łowienia na wodach PZW Okręg w Rzeszowie na podstawie wydanego przez Okręg PZW w Rzeszowie zezwolenia wystawionego na podstawie opłaconej w macierzystym Okręgu składki okręgowej. Do wędkowania na zbiornikach wymagane jest wykupienie składki okręgowej ulgowej Okręgu PZW w Rzeszowie na wszystkie wody nizinne w wysokości 66 zł.”

Czy zatem aby powędkować na naszych zbiornikach potrzebna jest dodatkowa opłata? Pytam aby uniknąć problemów z PSR, a zaoszczędzone parę złotych w Kielcach można przeznaczyć na dodatkową opłatę w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie również przeniosę się do Kielc. Tym bardziej że mają porozumienie z okręgami: Wałbrzych, Wrocław, Legnica, gdzie przebywałem w ubiegłym roku na wakacjach, jednak brakło czasu niestety na odwiedzenie zbiorników Słup i Mietków nie mówiąc już o Odrze. Myślę, że w tym roku będzie inaczej.

Na stronie naszego ukochanego okręgu znalazłem taką informację:

„Członkowie Okręgów Porozumienia Ściany Wschodniej, z którymi PZW Okręg w Rzeszowie zawarł Porozumienia o udostępnieniu wód na zasadach wzajemności są uprawnieni do łowienia na wodach PZW Okręg w Rzeszowie na podstawie wydanego przez Okręg PZW w Rzeszowie zezwolenia wystawionego na podstawie opłaconej w macierzystym Okręgu składki okręgowej. Do wędkowania na zbiornikach wymagane jest wykupienie składki okręgowej ulgowej Okręgu PZW w Rzeszowie na wszystkie wody nizinne w wysokości 66 zł.”

Czy zatem aby powędkować na naszych zbiornikach potrzebna jest dodatkowa opłata? Pytam aby uniknąć problemów z PSR, a zaoszczędzone parę złotych w Kielcach można przeznaczyć na dodatkową opłatę w Rzeszowie.

To co przekopiowałeś dotyczy 2010 r.;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z opłatą w Kielcach nie jest tak różowo jakby się to wydawało do tej pory, dzisiaj rozmawiałem z członkami zarządu i wniosek jest taki :

płacąc w Kielcach 145 możemy łapać (pomijam okręg kielecki) w Rzeszowie ale bez zbiorników i górskich, chcąc mieć jeszcze zbiorniki to trzeba dopłacić 66zl a chcąc mieć górskie jeszcze 40zl czyli 211zl (lub 251 z górskimi)

czyli jeśli ktoś tylko chce wędkować w okręgu Rzeszów to mu się to nie kalkuluje ale jak planuje więcej okręgów obłowić w tym sezonie to okręg Kielce jest ok

ps

panie Dj.McG zrobiłeś mi tylko nadzieje:cool: no ale jakby ktoś wędkował jeszcze np w Wałbrzychu czy wrocku to faktycznie jest to korzystniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorniki w naszym okręgu to syf śmierdzący kroczkiem a wody górskie to większy syf śmierdzący wszystkim tylko nie pstrągiem. Dla osoby łowiącej tylko na rzekach to Kielce są bardzo dobrym wyborem. Jednak odległość do pokonania się nie kalkuluje.

Rzeszów w końcu ma to porozumienie z Tarnobrzegiem. Na zasadzie my opłacamy u siebie górskie wysypiska śmieci i łowimy na ich rzekach a oni opłacają coś tam i tracą czas i pieniądze na łowienie u nas? Nigdzie nie mogę znaleźć info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć info.

I pewno szybko nie znajdziesz bo po co drażnić naród:mad:.

O k...wa ale cyrk się tego roku zrobił:mad:!Gdzie nie zapytasz to odnośnie porozumień nic nie wiadomo ale k..wa ile trzeba zabulić i co zrobią z naszą forsą to już dobrze wcześniej zaplanowali:mad:! Ktoś już tu kiedyś dobrze napisał że i tak najlepszym rozwiązaniem jest Przemyśl albo Krosno:).Czas ucieka,mamy połowę stycznia,gdyby nie te nowe,chore pozwolenia dawno bym już zapłacił któryś z tych okręgów i wreszcie miał z jednym spokój!Tak tylko siedzę i szukam "kto z kim i jak?" a to wszystko o d..pę rozbić i tak zabulę około 500zł :mad:na ten rok abym mógł spokojnie albo i nie połowić pod sztanadarem PZW:mad:.

Niech jeszcze k..wa wprowdzą parę zakazów to bez namysłu przyjmuję zasadę że "karta musi się odrobić",przynajmniej na opłaty na drugi rok zapłacę z ich pieniędzy!!!I h..j!Amen.

P.S. Wyp...liłem z zakładek oficjalną stronę PZW a na h..j mi ten luksus i tak nic nie wiadomo!

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z opłatą w Kielcach nie jest tak różowo jakby się to wydawało do tej pory, dzisiaj rozmawiałem z członkami zarządu i wniosek jest taki :

płacąc w Kielcach 145 możemy łapać (pomijam okręg kielecki) w Rzeszowie ale bez zbiorników i górskich, chcąc mieć jeszcze zbiorniki to trzeba dopłacić 66zl a chcąc mieć górskie jeszcze 40zl czyli 211zl (lub 251 z górskimi)

czyli jeśli ktoś tylko chce wędkować w okręgu Rzeszów to mu się to nie kalkuluje ale jak planuje więcej okręgów obłowić w tym sezonie to okręg Kielce jest ok

ps

panie Dj.McG zrobiłeś mi tylko nadzieje:cool: no ale jakby ktoś wędkował jeszcze np w Wałbrzychu czy wrocku to faktycznie jest to korzystniejsze ;)

Ja ci przekazałem informacje które otrzymałem z Okregu Kielce

Na głównej stronie PZW jest wyraźna informacja

http://www.pzw.org.pl/home/mapa_porozumien/26

"Okręg PZW w Rzeszowie - porozumienie na wody górskie i nizinne"

Edytowane przez Dj.McG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci przekazałem informacje które otrzymałem z Okregu Kielce

Na głównej stronie PZW jest wyraźna informacja

http://www.pzw.org.pl/home/mapa_porozumien/26

"Okręg PZW w Rzeszowie - porozumienie na wody górskie i nizinne"

wiec to jest błąd na stronce i w rzeszowie trzeba robić dopłatę jeśli chce sie łowić na zbiornikach i/lub górskich

ps ja mam info od kierownika "grajdołka na akacjowej" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory podstawowymi zbiornikami na których łowiłem była Wilcza i Czarna - lubię pływać łódką, a tam jest się gdzie rozpędzić. W ubiegłym roku doszedł mi San muchowy ze względu na kolegę który kupił w Lesku domek i solina na której byłem dwa razy ale mi się spodobała.

Po powierzchownej analizie opłat stwierdzam, że najekonomiczniej byłoby dla mnie opłacenie Tarnobrzega, ze względu na dostęp do Wilczej, i Krosna ( górskie i Solina),ewentualnie zboirniki w Rzeszowie (choc na Czarnej będą kopać piach i z łowienia prawdopodobnie nici).

Jeśli żle rozumuję to wyprowadzcie mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z opłatą w Kielcach nie jest tak różowo jakby się to wydawało do tej pory, dzisiaj rozmawiałem z członkami zarządu i wniosek jest taki :

płacąc w Kielcach 145 możemy łapać (pomijam okręg kielecki) w Rzeszowie ale bez zbiorników i górskich, chcąc mieć jeszcze zbiorniki to trzeba dopłacić 66zl a chcąc mieć górskie jeszcze 40zl czyli 211zl (lub 251 z górskimi)

czyli jeśli ktoś tylko chce wędkować w okręgu Rzeszów to mu się to nie kalkuluje ale jak planuje więcej okręgów obłowić w tym sezonie to okręg Kielce jest ok

ps

panie Dj.McG zrobiłeś mi tylko nadzieje:cool: no ale jakby ktoś wędkował jeszcze np w Wałbrzychu czy wrocku to faktycznie jest to korzystniejsze ;)

No i z Kielcami porozumienia brak.

http://www.pzw.org.pl/home/mapa_porozumien/45

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.