Skocz do zawartości

Opłaty 2011


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie, czy nie wybiera się ktoś na dniach opłacać Krosno, bo na Podwisłoczu już nie opłacimy i pasuje podjechać kawalek dalej. Samemu to smutno a i koszty większe.Oooo i mam ryma na tą okoliczność - "idzie luty, więc szykuj na kropka koguty. Sezon na niego już tuz tuż, więc opłacić trzeba już":D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziencioł rymujesz prawie jak Pan Japa:D

Składka na wody nizinne Okręgu 132 zł (w tym masz już gratis wszystkie bajorka w okręgu:D:D)

Ja bym wolał bez tego "gratisa". Na bajorkach nie łowię więc w porównaniu z zeszłym sezonem(70 zł) zapłacę jakieś... 90% więcej za te same wody. Jest świetnie.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o opłatach to możemy się umówić tak mniej więcej za dwa tygodnie bo na dzień dzisiejszy brak nowego tworu PZW: ZEZWOLEŃ. Najlepiej by było pozbierać jak najwięcej legitymacji i załatwić sprawę hurtem. W zależności od ilości mała zrzutka na opał do automobila (10; 5; 2; zł ?) i mogę z kimś skoczyć do Rymanówka zrobić opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o opłatach to możemy się umówić tak mniej więcej za dwa tygodnie bo na dzień dzisiejszy brak nowego tworu PZW: ZEZWOLEŃ. Najlepiej by było pozbierać jak najwięcej legitymacji i załatwić sprawę hurtem. W zależności od ilości mała zrzutka na opał do automobila (10; 5; 2; zł ?) i mogę z kimś skoczyć do Rymanówka zrobić opłaty.

Dobry pomysł tylko te 2 tygodnie to kupa czasu a myślalem już coś połowić. A bez Krosna oplaty na Rzeszów nie zrobie:mad: . Trzeba będzie czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę Przemyśl!:).Może mi ktoś powie gdzie jest najbliżej z Rzeszowa i czy trzeba wybierać tą śmieszną kartotekę?

Chyba najbliżej będziesz miał do Dynowa, ja się tam wybieram w tym tygodniu.Ja osobiście nie wybierałem żadnej kartoteki i w nowym kole, nikt się o nią nie pytał.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę Przemyśl!:).Może mi ktoś powie gdzie jest najbliżej z Rzeszowa i czy trzeba wybierać tą śmieszną kartotekę?

Kartoteki nie trzeba wybierać ale z tego co pamietam to zapisując się do koła w Przemyślu musiałem dostarczyć jedno swoje zdjęcie,dlatego wcześniej dopytaj czy jest to jeszcze konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kriko

Orientuje sie ktoś jak to będzie z regulaminem na okreg tarnobrzeski ?

Pewno najbardziej Cię interesuje to

http://www.pzwtarnobrzeg.pl/regulamin-zbiornikow-wydzielonych

http://www.pzwtarnobrzeg.pl/skadki-czonkowskie

szimeon

Przeworsk też jest blisko a ja nawet mogę pomóc i pokazać gdzie znajduję się koło bo dla mnie byłby to żaden problem. Sam niedługo wybieram się opłacać kartę

@szimeon daj znać jak będą już znaczki i te nowe chore pozwolenia (z tego co wiem to właśnie z nimi jest cyrk) bo jechać w ciemno to wiesz.Na jakiej ulicy jest koło w Przeworsku i kiedy czynne?Jak będę się wybierał ,dam Ci znać to może sie jakoś ustawimy oczywiście jak będziesz miał czas;).

Kartoteki nie trzeba wybierać ale z tego co pamietam to zapisując się do koła w Przemyślu musiałem dostarczyć jedno swoje zdjęcie,dlatego wcześniej dopytaj czy jest to jeszcze konieczne.

Dzięki @lama za informację:)Pytałem bo po prostu nie za bardzo mam ochotę odwiedzać moje koło:mad:.Nizinne jeszcze pikuś (Pan Pikuś:D) bo w tamtym roku też opłacałem bajora ale z górskimi to polecieli równo:mad:.Tak czy inaczej dopłatę na nizinne i tak chyba zrobię ale to już na Akacjowej,będzie możliwość wyrażenia swojej opinii a w tego typu rzeczach to nie owijam w bawełnę:mad:.

I tak po wstępnych obliczeniach opłaty na 2011r. zamkną się u mnie w kwocie prawie 500zł.Pikuś (Pan Pikuś):mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam pytanie. Mieszkam w Mielcu i tam opłacam kartę od 15 lat. Chciałem w tym roku opłacić w Tarnobrzegu bo oni mogą łowić na Wilczej bez dodatkowych opłat. Czy będą z moim przeniesieniem jakieś problemy?? Czy poprostu jade do Tarnobrzega opłacam i sprawa załatwiona?? Co z Rzemieniem ? Czy będe mógł łowić W Rzemieniu bez dodatkowych opłat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z Rzemieniem ? Czy będe mógł łowić W Rzemieniu bez dodatkowych opłat ??

Dopłata na Rzeszowskie 132zł i łowisz do woli:D.

-Zostajesz u nas, 194zł (bez górskich) + Tarnobrzeg (zbiorniki )160zł = 354zł

-Przechodzisz do Tarnobrzega 262zł (wszystkie wody) + Rzeszowskie nizinne 132zł=394zł

-Przechodzisz do Tarnobrzega 224zł (same zbiorniki) + Rzeszowskie nizinne 132zł=356zł

O ile dobrze kalkuluje.

Panowie podajcie swoje typy:D

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozumienie Tarnobrzega z Rzeszowem nie zezwalają na połów w wodach rzeszowskich? bez dodatkowych opłat?

Porozumienie było ale w tamtym roku i dotyczyło tylko wód płynących (Tarnobrzeg),zbiorniki były wyłączone z porozumień,chyba że zrobiłeś dopłatę na Rzeszowskie bajorka 50 zł:D.

Okręgu Rzeszów wyszczególnionych w poniższej tabeli (z wyłączeniem zbiorników), natomiast wędkowanie na zbiornikach jest możliwe po opłaceniu składki uzupełniającej na zbiorniki w wysokości 50 zł.

Na ten rok jak zwykle o jakieś porozumieniach jak do tej pory ani widu ani słychu i szczerze wątpię żeby jakieś z ościennymi okręgami były:mad:.Teraz zlikwidowali bajorka i całe nizinne 132zł.No ale chyba nadal będą z Białymstokiem,Białą Podlaską...:D:D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik18king

Jeżeli mam zniżkę studencką to opłacam około 160 zł a czy jeśli będę chciał opłacić dodatkowo Wilczą będę płacił 130zł czy też ze zniżką około 80 zl??

Dokładnie nie wiem bo też do tej pory płaciłem Rzeszowskie.Tego roku Tarnobrzeg zrobił jedną opłatę na wszystkie zbiorniki 160 zł (tamtego roku sama Wilcza 120zł) i prawdopodobnie z tego co czytam tu

http://www.pzwtarnobrzeg.pl/skadki-czonkowskie

Będzie to jedyna składka na zbiorniki.

Zniżki samych zbiorników chyba nie obejmują ale w tym temacie niech się wypowiedzą koledzy z Tarnobrzega,powinni być lepiej poinformowani.Tak że przelicz sobie gdzie Ci korzystniej będzie zrobić opłatę członkowską;)

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty droższe a regulamin gorszy jak był ... mam na myśli Janów Lubelski co zlikwidowali wywożenie zestawu ..... na zalewie w nowej debie znowu spinning tylko w piatki, na szymanowicach dalej bez zmian ....... ludzie co oni wyprawiaja ? Psia mać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do koła w Dynowie w sprawie opłat na 2011 rok. Na dzień dzisiejszy jeszcze nie można opłacić składek ponieważ coś się jeszcze drukuje, ale nie potrafili mi powiedzieć co. Dopiero między 12 a 15 stycznia powinno wszystko już być wydrukowane. Tak że musimy jeszcze poczekać parę dni z opłatami na okręg Przemyśl.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szimeon daj znać jak będą już znaczki i te nowe chore pozwolenia (z tego co wiem to właśnie z nimi jest cyrk) bo jechać w ciemno to wiesz.Na jakiej ulicy jest koło w Przeworsku i kiedy czynne?Jak będę się wybierał ,dam Ci znać to może sie jakoś ustawimy oczywiście jak będziesz miał czas;).

Ok w najbliższym czasie podejdę i się wszystkiego dopytam i dam Ci znać na priv i się dogadamy.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarbnicy kół nie dostali jeszcze dodatkowego dokumentu jakim jest pozwolenie na łowienie :P,opłate mozesz zrobić ale rejestr musisz odebrać w póżniejszym terminie pamietajcie o nowym regulaminie na 2011 r każdy powinien go dostać przy wnoszeniu opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.