Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Moonshot napisał:

Trzeba będzie zacząć brać udział w zebraniach i zobaczyć jak one wyglądaja. Osobiście nigdy w takich nie uczestniczyłem. 

 

Weź jakieś tabletki. Osobiście proponuję zabrać kogoś zaufanego na wypadek omdlenia. Przy wejściu wpiszcie się na listę obecności taka lista trafić potem powinna do Sądu w przypadku wyborów oczywiście. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ku... tak to się dawno nie wkur..... 3 godziny filet stał i w ciemną noc, dosłownie pół godziny temu zamiast sandacza wziął szczupak. I to musiał być duży bo zaciąlem po jakis 20 sekundach A przyponu uwalił ze 30 cm. Najgorzej że pewnie zdechnie bo musi mieć haka głęboko. Masakra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spinningoman napisał:

Ku... tak to się dawno nie wkur..... 3 godziny filet stał i w ciemną noc, dosłownie pół godziny temu zamiast sandacza wziął szczupak. I to musiał być duży bo zaciąlem po jakis 20 sekundach A przyponu uwalił ze 30 cm. Najgorzej że pewnie zdechnie bo musi mieć haka głęboko. Masakra....

Najprawdopodobniej nic mu nie będzie. Szczupak ma bardzo silne kwasy i groty bardzo szybko rdzewieją.  Łowiłem nawet 40 cm szczupaki  które zbyt głęboko połknęły przynętę przez co były wypuszczane z przyponem i były w dobrej kondycji. Także jak nie ma jakiś rozszarpanych skrzeli to nic mu nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spinningoman napisał:

Wróciłem się nad wodę, teraz mam przyponu stalowe już. W Dzień szczupaki nie biorą to spróbuję w nocy

Potwierdzam. Kiedyś złapałem szczupaka, któtemu z psyka wystawał wobler z taka zieloną stalką. Przy próbie wuciągnięcia po prostu kotwice się rozsypały. I z tym wszystkim potrafił jeszcze uderzyć w gume. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Krótki rekonesans nad wodą, jeden widoczny spław, chwila zastanowienia i powrót do auta po sprzęt. W kilka minut wydarzyło się kilka akcji nad wodą, ostatecznie po kilku rzutach melduję się pierwsza ryba w sezonie, mój pierwszy zimowy kleń na spinning, piękna zimowa 50-tka. Po chwili miłe zaskoczenie, kolejne branie i na brzegu ląduje pstrąg 38 cm. Pierwszy z Wisłoki i też zimowy

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Bobsoon89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam 

Wczoraj  to  włąśnie zobaczyłem  i  nie wiem czy  wiecie o tym .

 

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/podkarpacie-rzad-planuje-budowe-zbiornika-retencyjnego-katy-myscowa/8j9bnyp,07640b54

Ja  mysle  tylko sam za  siebie  jeśli to zrobią to już niżej Dębicy już wogule nie będzie wody do  łowienia rybek , ryby  będziemy oglądać w sklepie zoologicznym a rzekę będzie można przejść w tenisówkach .  Pozdrawiam  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.