Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja dzisiaj na 3 godzinnym spacerku po Wisłoce jestem zadowolony.

14 kleni jedna świnka 40+ i miałem coś na kiju, parę minut posiedziało na dnie to małe odjazdy to w prawo to w lewo i woblerek się odczepił ale adrenalina była:)ogólnie pozytywny wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzisiaj mi dopisały średnie rybki Kiełb 12 cm kleń ok 23 cm okoń 17 cm płoć 25 cm i certa 33 cm kolega kiełb i kleń byliśmy od 6.10 do 13 nad wodą ogólnie fajnie było miałem coś większego na haku ale tylko 10 s . Jeszcze do wszystkich forumowiczów jak z brzanami w tym roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj nad Wisłoką w Przecławiu - efekty to 1 klenik i 2 okonki, oraz kilka niezaciętych brań - ale nie o tym chciałem napisać...

Panowie - ja rozumiem, że każdy chce szybko i wygodnie dojść do wody, ale walenie "na przełaj" przez pole uprawne i tratowanie wszystkiego co ośmiela się rosnąć pod stopami, to świństwo (żeby nie powiedzieć ostrzej) - jak nas widzą, tak nas piszą - jak pomyślę, ile czasu i energii marnuję po to, aby iść skrajem pola i nie tratować upraw, gdy taki c**j idzie środkiem i wszystko niszczy, to krew mnie zalewa :mad: - mam tu na myśli tego c***a, który zrobił sobie "ścieżkę" w stronę głazu powyżej mostu.

PS

Do tej pory nad Wisłoką zawsze bezpiecznie parkowałem samochód - mam nadzieję, że właściciel gruntu nie zechce się odegrać na czyimś pojeździe - chociaż temu prostakowi, który tak traktuje cudzą własność, jak najbardziej by się to należało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda strzelona ale dobra. Byliśmy na nocy. Brania raczej chimeryczne, ale kolega trafił ładnego leszcza.

Panowie, koledzy wędkarze, miłośnicy przyrody. Jestem wędkarzem tarnowskim (wiem, wiem jak się to tutaj kojarzy), mam w okolicy Wisłoki przyjaciół. Pokochałem tą rzekę dawno. Bardzo szanuję jej rozmaitość i niespodzianki jakimi potrafi obdarzyć. Przyjechał przyjaciel, na stałe w Anglii, chciałem mu pokazać nasze "ładne miejsce" jak je nazywamy. Całą drogę mu o tym opowiadałem. Co zastaliśmy? 49 butelek po piwie, w dużej części potłuczonych i kilka stopionych w ognisku (dziwne hobby swoją drogą), puszki po kukurydzy i robakach - tragedia, bo to my wędkarze, nie kajakarze do cholery. Łącznie 2 wory po 100l. Ale nie pisałbym, bo do tego przywykłem, do tego gnojarstwa i braku szacunku dla przyrody, nawet mogło się przydażyć że się ktoś pochlał. Ale, up****ić na rybach 4 drzewa (bo się nie chciało poszukać drewna, i to suchego wokół pełno), które dawałby boskie w tym miejscu cień i schronienie i sprawiały że to miejsce miało swój urok - draństwo i barbarzyństwo.

Większość nocy spędziłem na podziwianiu w negatywnym znaczeniu istoty ludzkiej w zakresie jej potrzeby niszczenia. NIE RO ZU MIE TE GO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kolego, krów w naszym pięknym pszenno-buraczanym kraju coraz mniej - za to bydła pod dostatkiem...

Tak na marginesie, to jedną ze swoich ulubionych miejscówek nad Wisłoką nazwałem roboczo "szklarnią", ponieważ ilość wyrzuconych (i naniesionych przez wodę) butelek, głównie po alkoholu, po prostu powala na kolana - niestety nie zbieram tego, gdyż nie posiadam furgonetki, tudzież samochodu ciężarowego :rolleyes: - a jeśli nawet zdecydować się na takie sado-maso,to kto mi zapłaci za wywóz śmieci?

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kolego, krów w naszym pięknym pszenno-buraczanym kraju coraz mniej - za to bydła pod dostatkiem...

Tak na marginesie, to jedną ze swoich ulubionych miejscówek nad Wisłoką nazwałem roboczo "szklarnią", ponieważ ilość wyrzuconych (i naniesionych przez wodę) butelek, głównie po alkoholu, po prostu powala na kolana - niestety nie zbieram tego, gdyż nie posiadam furgonetki, tudzież samochodu ciężarowego :rolleyes: - a jeśli nawet zdecydować się na takie sado-maso, to kto mi zapłaci za wywóz śmieci ?

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was ma po części rację ale przypominam o "ważeniu" tego co się pisze ,ponieważ jest to forum publiczne i należy się liczyć z konsekwencjami swoich wypowiedzi.Nie zawsze administrator czy moderatorzy są w stanie wszystkiego doczytać ale w przypadku postów "kontrowersyjnych" ,prosimy o używaniu opcji "Raportuj zły post".Taki post będzie na pewno wychwycony.

Posty zostały zedytowane,problem "śmieciarstwa jako sportu narodowego " ,został poruszone w innym wątku.Wracamy do tematyki działu.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.