Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że jeszcze nie wędkowałem na Wisłoce chciałem zbadać (być może w nadchodzącym sezonie) odcinek w górnym jej biegu tj. w okolicach Nowego Żmigrodu i wyżej, może niżej. Czy ktoś jest w stanie opisać jak wygląda ta rzeka w tych okolicach i czy w ogóle warto się tam zapuszczać? Jakie okresy i ewentualnie jakie metody połowu byłyby najbardziej wskazane, a przede wszystkim na jakie rybki można tam liczyć? Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane kilka dni temu kol stachu miał 3 szt pstrąga tęczowego dzisiaj kilka szt pstrąga potowego wisłoka super zarybiona oby tak dalej po sanie jest to drugie moje łowisko co tam130km:beer::)

Proponowałbym nie rozpowszechniać takich informacji... W przyszłym sezonie możesz już ich nieuświadczyć...

Nie zarzucam złych intencji, ale trzeba mieć na uwadze jakie reakcje może to wywołać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wywołać takie reakcje jak na Sanie w

okolicach Doliny na ostatnim długim weekendzie

(11.11)

Okazało się że poszła fama o wpuszczeniu tęc

zaków no

i zaczęła się rzeźnia.

Zazwyczaj na tym odcinku jestem sam, ewentualnie

max 2-3 osoby na długości kilometra.

Teraz naliczyłem 9 osób na długości kilkuset metrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeka Wisłoka w tym miejscu należy pod PZW Krosno, więc opłaty okręgu Krośnieńskiego obowiązują. Zasady takie jak na innych wodach PZW plus zakaz zabierania ryb łososiowatych i Lipienia. Odcinek Specjalny zaczyna się przy ujściu rzeki Ropa do Wisłoki, a kończy na moście drogowym przy osiedlu Gamrat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem porozumienie Rzeszowa z Krosnem i znalazłem taki zapis z którego wynika że możemy na odcinku specjalnym łowić.

Pkt.12 porozumienia.Wisłoka 2

Utrzymuje się odcinki specjalne; na rzece Wisłoka od ujścia rzeki Ropy do mostu w Krajowicach oraz na rzece Wisłok od zapory wodnej w Sieniawie do mostu drogowego w Besku z zakazem zabierania ryb łososiowatych i lipienia ,bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.