Skocz do zawartości

PSW Tryńcza 2009


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiślak

2. Siksa

3. Tuna

4. Kamaz

5. Wifer

6. Pigon

7. Marcin

8. Dziencioł

9. Młody

10. Oktawian?

11. Maximus

12. AndrzejT[

Mówi się, że do trzech razy sztuka... Żona dała mi błogosławieństwo na drogę i zostaje z poTomkiem, więc wybieram się w niedzielę pod wspomniany wyżej most na 8.00. Jadę autem z Wolki Niedźwiedzkiej przez Leżajsk i mogę zabrać niezmotoryzowanych z okolic przy trasie. Kontakt: 601-469-782.

a.t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bedzie co "pić " ? :D

Od wielu, wielu lat na PSW panuje pewna tradycja. Zgodnie, z którą płyny integracyjne zabierają ze sobą osoby przybywające po raz pierwszy na zlot. Po degustacji odbywa się pasowanie na usera PSW, zakuwanie w dyby i takie tam... Tak jest od czasów mego pradziada, dziada, ojców:) i tak jest teraz.

PS. Zbyszku, jesteście wpisani.

PS2. Na ten moment jest 14 chętnych, bez Krzycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykazu wód na 2009 wynika że cały Wisłok jest nasz, natomiast San od ujścia Wisłoka w górę jest przemyski, tak więc nie ma obaw.

Żeby nie było nieporozumień to przypominam jeszcze raz; spotykamy się przy moście w Tryńczy. Jeżeli ktoś jedzie od strony Przeworska przed mostem skręca w lewo, natomiast jak ktoś jedzie od strony Leżajska musi przejechać most i zaraz za skręca w prawo. Nie ma tam wiele miejsca ale może jakoś się pomieścimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu, wielu lat na PSW panuje pewna tradycja. Zgodnie, z którą płyny integracyjne zabierają ze sobą osoby przybywające po raz pierwszy na zlot. Po degustacji odbywa się pasowanie na usera PSW, zakuwanie w dyby i takie tam... Tak jest od czasów mego pradziada, dziada, ojców:) i tak jest teraz.

no to jestem w d*** :D:D nie no zart, jesli trzeba to sie postawi conieco :D

BEde na 8:00 z jakas woda ognistą ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Tryńcza należy do naszego okręgu. Uwielbiam łowić bez obowiązujących opłat. Trzeba zachować czujność, rozważnie stawiać każdy krok, tak aby przypadkiem nie nadepnąć na gałązkę i nie ściągnąć sobie na głowę czujnych strażników oraz nigdy nie śpiącego ognistego oka wszechmocnego prezesa Grabowskiego mieszkającego w Mordorze. Jeszcze lepsze jest wędkowanie na zawodach GP bez obowiązujących opłat. Wokół pełno strażników, komendantów i innych wędkarzy. Trzeba zachować ogromną samokontrole, od czasu do czasu uśmiechnąć się i zagadać do któregoś z nich. Tak dla zachowania niepoznaki ale to już wyższa szkoła jazdy. Wystarczy jeden zły gest, jedno złe słowo i już jest po nas. Mogę to porównać tylko ze spinningowaniem kijem węglowym tuż przed nadejściem potężnej burzy. Wokół co chwilę błyskawice rozdzierają niebo a tobie serce wali i w głowie kołacze myśl czy następna błyskawica wyląduje na wędce. Zapewniam, że nikt nie zwróci uwagę na to, że ryby nie biorą. Do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna refleksja, ale nic straconego. Następnym razem wybierzemy się na wody przemyskie :) Tam czujność będzie podnosiła poziom adrenaliny.

Fotki z dzisiejszego wypadu są w galerii. Jak mi będziecie przysyłać swoje to sukcesywnie będę je dokładał. Starajcie się je jakoś opisywać. Będzie ciekawiej. Nie używajcie mojego adresu na fishing już nie istnieje. Fotki wysyłajcie na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.