Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosenne rybki.

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od wczoraj u mnie nic,  :-( woda brudna. Ciekawe kiedy się oczyści jeśli nie będzie bardzo padać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mostu w górę dżungla:D parę lat temu wybrałem się tam to massacra jakie krzaczory,  jedynie w dół na spina woda w miarę i można klusek połowić:), fajnie jest też od Lubenki w dół. Generalnie trzeba się przemieszczać wodą, choć kilka miejscówek na feederka było kiedyś nie wiem jak obecnie. 

Edytowane przez hybel78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej mostu w Babicy  jest spora łąka gdzie można się rozłożyć.

Później jadać 19 od SPARA w kierunku Rzeszowa … długi kawałek nie ma domów, później pierwszy jest taki duży dom ze szklarnią po prawej stornie. Za tym domek ( słupek drogowy nr 5) skręcam w prawo, przez tory i tam tez jest fajne głębokie miejsce gdzie czasem miejscowi siedzą z gruntem.

Później – w Zarzeczu przed kościołem skręcam w dróżkę i jadę do samej wody – 2 ładne miejscówki.

No a niżej – to już w górę i dół od mostu w Zarzeczu -  jest kilak miejsc na grunt. Ale o tym więcej ejst tu https://www.fishing.org.pl/artykuly/wisłok-w-zarzeczu-r31/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kiedyś mi mina zrzednie jak zobaczę w pyszczku tylko wystającą żyłkę a mucha będzie gdzieś głęboko. Nic nie poradzę że przewrażliwiony jestem na tym punkcie i dla własnej satysfakcji ograniczyłem stosowanie woblerów. Kleń ma to do siebie że czasem tak zassie że ledwo woblera widać, każdy kto spininguje miał z takimi przypadkami do czynienia i nie da się tego uniknąć. Mnie to bolało i dlatego postanowiłem spróbować jakoś inaczej łowić ten gatunek. To jest mój wybór i nikomu niczego nie narzucam i nie potępiam. Ze spinningu też na pewno nie zrezygnuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.