Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie bardzo dużo mientusów łowiłem w Trzebownisku przed i za mostem na Wisłoku. Rozkładałem się na kamieniach , czyli po prawej stronie w dół rzeki i przy pomocy gruntówki w żabką albo rosówkami wyciągałem miętusy aż miło. Było to jakieś 5-6 lat temu. Myślę, że te rybki tam są nadal i warto spróbować. Pozdrawiam Wojtasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ogólnie było tak, że jak brania kiepskie to jedna czasem dwie sztuki i cisza . Bywały dobre dni to wyciągałem po 15-20 sztuk. Bywały sztuki do 45 cm.Jednak 70% to jakieś 30 cm.Rybki zawsze wracały do wody. Ale jak pisałem wcześniej było to jakiś czas temu.:)

Edytowane przez Wojtasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda super więc zrobiłem wypadzik nad Wisłok w okolicach kolejowego.Brań nie było,spotkałem młodego spławikowca i on też nie połowił.Przetestowałem sporo nowych przynęt przed sezonem żeby nie było nie miłych niespodzianek.Kilka godzin nad wodą uważam za fajne oderwanie się od ślęczenia w domu albo w pracy.Wisłok w tych okolicach zawsze mnie zaskakiwał różnymi ,,gadżetami'' które można wyłowić:D i dzisiaj nie obyło się bez niespodzianki w postaci części sprzętu wędkarskiego pamiętającego czasy głębokiej komuny:D Exponat muzealny;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda super więc zrobiłem wypadzik nad Wisłok w okolicach kolejowego.Brań nie było,spotkałem młodego spławikowca i on też nie połowił.Przetestowałem sporo nowych przynęt przed sezonem żeby nie było nie miłych niespodzianek.Kilka godzin nad wodą uważam za fajne oderwanie się od ślęczenia w domu albo w pracy.Wisłok w tych okolicach zawsze mnie zaskakiwał różnymi ,,gadżetami'' które można wyłowić:D i dzisiaj nie obyło się bez niespodzianki w postaci części sprzętu wędkarskiego pamiętającego czasy głębokiej komuny:D Exponat muzealny;)

Fajny ten sprzęt wyłowiłes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dzisiaj sezon na Wisłoku w Tryńczy, wprawdzie porzucałem sobie niedługo ale zawsze coś. Rybek nie stwierdziłem poza niemrawym wyjściem klenika do obrotówki. Ogólnie miło spędzony czas ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dziś pierwszy raz w tym roku wybrałem się "pomachać kijem" na Wisłok w okolice mostu załęskiego:) brań oczywiście zero:D. Tak w ramach ciekawostki powiem, że stojąc tak około krawędzi mostu (pod mostem oczywiście) jakiś metr ode mnie spadł dość duży kawałek betonu oderwany z mostu:eek: więc ostrzegam wszystkich żeby tam nie stać bo jeżdżą tamtędy ciężarówki i most się sypie:/ a po takim kawałku betonu, który spadnie z około 5 metrów można się naprawdę źle poczuć;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend zamierzam przeżyć 'swój pierwszy raz' z lekkim spiningiem w ręku na Wisłoku i tu pojawia się pytanie/prośba... Panowie, polećcie jakieś miejsce do spiningu, gdzie można by połapać okoni, tudzież kleni? Szczupaka będę traktował jako przyłów, poćwiczyć i nabrać wprawy chcę na mniejszych gatunkach które (chyba?) łatwiej złowić. Z tego co czytam na forum, to obławiacie okolice mostu załęskiego, lwowskiego - a gdzie o tej porze roku jest większa szansa złowić ww. gatunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.