Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero wróciłem znad wody brania na federka takie sobie ale opowieści mięsiarzy którzy siedzieli niedaleko mnie typu,,ten rok jest kiepski z rybami ale w tamtym to panie,brzan i leszczy w zamrażarce wystarczyło mi do lutego doprowadziły mnie wku......!Życzyłem panom na odchodnym,,samych pogodnych dni itd" ale nie podjęli tematu ide na:beer::beer::beer::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W piątek wieczorem w godzinach 22:30 - 00:30 łowiłem na odcinku miejskim w okolicach mostu lwowskiego brombami. Wynik to 3 klenie + 6 niezaciętych brań. Polecam, fajna zabawa :).

Wczoraj byłem z kolegą w okolicach Jasionki od 13:00 do 18:00. W niektórych miejscach klenie współpracowały. Woda lekko trącona, ale śmiało można pospinningować.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybralem sie dzisiaj na gorski Wislok do Beska! Od mostu do "skalek" kolo Mymonia skubaly same pasiaki'zlowilem ich 8,z czego najwieksze 2 mialy 20+:). Przy skalkach zostawilem kobiete i wyruszylem dalej na spotkanie z kropkiem:D. W ciagu 30 minut byly 2spinki i 3wyjete w przedziale 22-30cm(tak na oko);),a na sam koniec przywalil kropek,ktory na oko mial 35cm:eek:. Nie mierzylem ich ani nie zrobilem zdjec(zaluje:(),gdyz szedlem woda w samych gaciach i wzialem tylko szczypce!! wszystkie rybki wziely na srebrna obrotowke w czerwone paski i plywaja dalej!!:). W srode pewnie znowu tam zawitam!!:D. Polecam ten odcinek Wisloka,gdyz widoki sa wspaniale i zabawa przednia!!:D

Pozdrawiam:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem kompana na wypad na ryby więc postanowiłem iść samemu. Za cel obrałem klenie :) Po przybyciu na miejscówkę zauważyłem że żerują bolki, po kilku rzutach mam branie ale ryba się spina:/ Za chwilę taka sama sytuacja tylko że ryba była duuużo wieksza:/ Następne rzuty nie przyniosły żadnych efektów wiec zmieniłem przynętę i od razu był efekt w postaci klenia 30cm. Jako przyłów dały się przechytrzyć 3 okonie ok 20cm i szczupaczek 30cm. Zaczęło robić się ciemno, komary zgłodniały miałem się już zbierać a tu branie. Wędka wygina się a ryba wybiera żyłkę jak chce.. Po chwili zwalnia, chwila holowania i na brzegu ląduje klenik 45cm :)

PS. Dzień wcześniej byłem z kolegą za kleniami ale zamiast nich brały okonie po jednym na wędkę i szczupaki, kolega złapał 3, pierwszy 30cm, drugi 35cm i trzeci 15cm :) Mój miał 30cm.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj Pośmigać koło mostu kolejowego :) efektem były 3 grubaski ok 15cm

Dzisiaj tez postanowiłem ruszyć się po most kolejowy i tym razem efekt był lepszy ,

4 okonie ok 10-15cm i "szczupaczek" miał ok 20cm i wziął na białego paproszka :rolleyes:

Zdjęcie narusza punkt pierwszy naszego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z Gochem połowiliśmy w nocy z piątku na sobotę i nie było tak źle. Owszem, nie było kolorowo jak ostatnio ale coś tam się złowiło. kilkanaście leszczyków od 20cm do 45cm, parę płoci. Powodem słabego wyniku był prawdopodobnie brak jakiegokolwiek podmuchu wiatru, który nie marszczył wody a jeśli już się pojawił to nieśmiało powiewał ze wschodu. A jak wiadomo: "Wiatr ze wschodu-ryba chodu!" Ogólnie fajnie spędzony weekend nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klenie dzisiaj współpracowały dobrze, złowiliśmy z @Andre ponad 20 rybek, w tym kilka okoni. Największy kleń, jakiego udało mi się dzisiaj złowić, mierzył 49cm.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że obowiązki zawodowe przerwały mi łowiecki amok tuż po siódmej. Tym bardziej ,że tuż po moim odjeździe Oktawian "pocieszył" mnie wiadomością o tym kleniu.:P

Dokończyłem sesję po południu- tym razem wybrałem się na brzany . Efekt taki jak zawsze - kilka średnich kleni.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po dwumiesięcznej przerwie w wędkowaniu w końcu miałem wolne i postanowiłem wybrać się na ryby. Celem miały być bolenie i brzany. Czekając na przestanku na autobus, zadzwoniła do mnie siostra, mówiąc że zaraz będzie w domu z siostrzeńcami. I tak kolejna wyprawa przeszła do historii. Dobrze, że na to mam czas:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem wczoraj w godzinach porannych miejskiego syfka,szału nie było poza trzema kleniami i paroma okonkami.Zdziwieniem był most kolejowy...a teraz w zasadzie to plac budowy a szkoda bo przelew pod kolejowym był klenio-jazio dajny:) Jak by nie było jednak przebywam na górnym odcinku bo łowi się tam klenie jak na focie(kolega i klenio 45cm) i gdzie widze co mam pod nogami na 1,5 metra a tego na kolejowym nie uświadczy:rolleyes:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Znowu byłem pod Kolejowym i efektem były 3 okonie

Oto jeden z nich "Największy"

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

http://maps.google.pl/maps?saddr=Lucjana+Siemie%C5%84skiego&daddr=Nieznana+droga&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.046874,22.01525&sspn=0.003968,0.009645&geocode=FUqp-wId695PAQ%3BFcCj-wIdHPNPAQ&vpsrc=0&mra=dme&mrsp=1&sz=17&t=h&z=17

A-biedronka na sieminskiego

B-tam widac ten most kolejowy

Mam nadzieje że w jakiś sposób pomogłem

Edytowane przez VeJeK
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.