Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W środę próbowałem złowić miętowego Ale niestety bez efektów. Kumpel złowil 2 klenie jako przyłów. Jak panowie u was z tą rybą na Wisłoku? W tym roku udało się komuś złowić? Pytam dlatego ponieważ w tamtym roku kilka razy siedziałem na swojej bankowej miejscowce i nic. Znajomy doświadczony wędkarz też próbował kilka razy i też nic. W tym roku na razie raz Ale też bez 1 brania.

Mam obawy ze coś jest w tej sprawie niepokojącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obawiam się że masz racje. 2 lata temu przez wieczór można było złowić kilka sztuk tej ciekawej ryby. Swoją drogą, że większość to były sztuki po 30 cm, ale były i brały. Natomiast w ubiegłym roku udało mi się złowić przez kilka wypadów tylko 1 miętusa. W tym roku kilka wypadów z kolegą i bez rezultatu. Mało tego nie mieliśmy żadnego brania tej ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Efekt dwóch dni spinningowania to 80 kleni 7okonkow 1 świnka i 1 mały szczupaczek. Łowiłem na 4cm woblerki, sporo kleni 30 cm i większe, jednak te z 4 i 5 z przodu współpracować nie chciały :( wszystkie rybki wróciły całe i zdrowe do domu oczywiście swojego :) A oto największy "smok" 37 cm

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łowiłem na boczny. Najmniejsze kopytko mans'a. Kolor już nie istotny,jutro może być inaczej.

Kluczem do sukcesu dzisiaj był sposób zacięcia. Nie wolno było się spieszyć. Wygiął moje Tango i delikatne tylko nadgarstkiem zacięcie. Giął Tango aż miło a zapięty był za sam koniuszek. Mocniejsze zacięcie powodowało spad.

Kilkanaście było naprawdę ładnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przejeżdzałem dziś przez Strzyżów i zaciekawiła mnie tam rzeka w okolicach mostu koło przejazdu kolejowego. Może ktoś z kolegów podpowiedzieć czy na wiosnę warto w tamtych okolicach usiąść sobie na feederka za białą rybką ( kleń, jaż,płoć, leszcz itp.)?? Odległość mam sporą wiec nie chciałbym robić w ciemno tyle kilometrów. Narazie spinning i koniec sezonu się zbliża, ale już się szuka nowych miejsc na wiosnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj brało super, około 7.00 zacząłem małym Klenikiem, a później niemal co rzut Okonek albo nie zacięte branie. Wielkość nie powalała, tylko cztery były poza 25 cm, ale to chyba ładne sztuki jak na dolny Wisłok. Takie Eldorado trwało do około 9.00 bo potem brać przestało ale i dobrze bo do roboty na popołudnie miałem. Dziś, choć pogoda do wczorajszej podobna, brania sporadyczne, delikatne, rybki zacięte za samą końcówkę pyszczka. Tylko jeden większy Okonek koło 27 cm się trafił. No i tak jak wczoraj brać przestało koło 9.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś złowiłem ładnego okonia, oglądam sobie tego pasiastego przystojniaka i zauważyłem coś na jego brzuchu. Pomyślałem że to pijawka, więc chciałem mu ją ściągnąć, dotykam a tu coś za twarde na pijawkę. Przyglądam się dokładnie..:eek: grot haczyka lub kotwiczki wystawał mu z brzucha.. Spiął się komuś a woblera/gumkę biedak połknął. I żeby tego było mało z tyłka dyndało mu ok 3-4 cm żyłki:D Tego problemu chyba nie przetrawi.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.