Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przepraszam że nieświadomie wywołałem tą kontrowersyjną dyskusję odbiegającą od tematu. Każdy z nas ma inne spojrzenie na poszczególne sprawy ale najważniejsze żebyśmy wędkarze na wzajem się szanowali.

Wracając do tematu w weekend lipa ale zaczynają się przymrozki więc drapieżnik zacznie intensywniej żerować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pare godzin łazikowania przez wieś nad wisłokiem i kupa totalna,nic nie gryzło ani trok ani grube przynęty pod szczupaka-nic kompletnie.Tak czytam te wpisy o tych kaczkach i innych gadach no i myśle sobie jak by to było bez nich nad wodą...?myśle że chu...o bo ten kto nie wpadł po jaja w dziure bobrową,komu dokująca kaczka nie spłoszyła miejscówki bankowej ten nie ma pojęcia o łowieniu i przebywania nad rzeką miejscami jeszcze dziką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pare godzin łazikowania przez wieś nad wisłokiem i kupa totalna,nic nie gryzło ani trok ani grube przynęty pod szczupaka-nic kompletnie.Tak czytam te wpisy o tych kaczkach i innych gadach no i myśle sobie jak by to było bez nich nad wodą...?myśle że chu...o bo ten kto nie wpadł po jaja w dziure bobrową,komu dokująca kaczka nie spłoszyła miejscówki bankowej ten nie ma pojęcia o łowieniu i przebywania nad rzeką miejscami jeszcze dziką :)

Aż m się przypomniało jak łaziłem za bolkiem nad Wisłą w Tarnobrzegu i tak sobie szedłem metr od brzegu brodząc w 30 cm wodzie i nie spodziewając się, że za parę sekund zniknę w jakiejś 2 metrowej dziurze hehehe :D Ale były jaja. Nawet mi kanapki wydarło z torby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja cały czas czekam na chociaż +1,2 żeby wyskoczyć za okoniem na Wisłok ,ale jak na razie dupa ...

To nie wiem gdzie miałeś dzisiaj termometr, bo na pewno nie za oknem.

Dzisiaj, właśnie z racji tego że przyciąłem +1,5 na zewnątrz, zarządziłem wymarsz na miejski.

Raczej średnio. Klenik 20+, małe okonki i ukleja... za fraki :-/ Wszystko na bocznym troku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie wsparcie kolegów po kiju.Wpisy dla mnie są jednoznaczne.Ale taka ciekawość może by poprawiła rybostan Naszych wód.Ja mam to szczęście że wędkuje we Francji i nie narzekam na połów ryb.I w życiu nie zabiłbym takiej ryby która przygotowywała się do tarła.Na koniec jeszcze poczekam na ewentualny wpis łowcy.

PS.

W ten weekend z kolegą łowiliśmy sobota-niedziela po 3,5godzinie 16 szczupaków i 3 sandacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy dla mnie są jednoznaczne"- mógłby kolega rozwinąć myśl?

.Ale taka ciekawość może by poprawiła rybostan Naszych wód./

-- Czyżby kolega posiadał jakieś siły nadprzyrodzone?

Gratuluje udanych połowów.

Edytowane przez adamus78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.