Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Nunek miło i fajnie, że chwalisz się ze złowienia 16 szczupaków i 3 sandaczy, szkoda tylko, że we Francji, bo to nie ten wątek. Tutaj piszemy o Wisłoku.

Z pewnością istnieją jakieś wędkarskie fora francuskie, gdzie możemy oglądać i podziwiać urodziwe ryby Sekwany.

A na nurtujące Cię pytanie odpowiem, że oprócz szczupaczego białego mięska uwielbiam też żabie udka, ale tu uwaga: tylko te importowane i tylko mrożone, bo w Polsce niestety ich połów jest nielegalny ;)

Adieu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to że kolega @ordy zachowa się honorowo i odpiszę nawet tą żałosną prawdę.Zdjęcia oczywiście są i zostaną dla mnie.Kiedyś może wstawię je do swojego albumu.

Niestety od mnie nie dostaniesz pochwały za białe mięsko które za kilka miesięcy dało by potomstwo.

Resztę zostawię bez komentarzy.Bo przecież każdy kieruje się własnym sumieniem.

A takiej ryby ja nie pozbawiłbym życia za nic w świecie.

Przypomnę tylko że nie miałem złych intencji.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie wsparcie kolegów po kiju.Wpisy dla mnie są jednoznaczne.Ale taka ciekawość może by poprawiła rybostan Naszych wód.Ja mam to szczęście że wędkuje we Francji i nie narzekam na połów ryb

Kolego pokazałeś (honorowo) z jaką ironią traktujesz współforumowiczów. Możliwe, że piszesz to z zazdrości, bo brakuję Ci kolegów "po kiju" tam gdzie mieszkasz. Bardzo martwisz się o rybostan Naszych wód - chwaląc się ileż to ryb łowisz mieszkając we Francji. A jeżeli ktoś prosi Cię o wstawienie fotek - twierdzisz, że zostawiasz je dla siebie, oczywiście masz do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka na specjalne życzenie dla ordy i jego kolegów po kiju.

PS.

Swoją przygodę z wędkarstwem zaczynałem kiedy jeszcze na Rzeszowskim zalewie były baseny.A starsi wędkarze mogą ci napisać co to było.Czyli jeszcze cię nie było na świecie.I to jest mój ostatni wpis na ten temat.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj szybka godzinka spędzona nad Wisłokiem czego efektem był szczupaczek na 50 cm złapany na mojego kija okoniowego .

Jazda masakryczna ,ciężko było go utrzymać na takim delikatnym kijku ,ale udało się rybkę wyciągnąć :)

Kijek przetestowany w 100% ,i w 100% jestem z niego zadowolony :)

Zdjęcia nie będę wrzucał bo szczupaczek jest troszeczkę ubrudzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vejek wiem o czym mówisz, bo mojego tego ostatniego (waga ok. 3 kg - 78cm ) wyciągnąłem na kijek Konger IRI Lucky 3-10g 3.05m, czyli kijek typowo jaziowo-kleniowy. Ale w zasadzie nie wyobrażam sobie łowienia gumami na sztywniejszą wędkę. Lubię łowić lekko i czuć gumę ;)

Mój Dragon Millenium 5-25g poszedł w odstawkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj szybka godzinka spędzona nad Wisłokiem czego efektem był szczupaczek na 50 cm złapany na mojego kija okoniowego .

Jazda masakryczna ,ciężko było go utrzymać na takim delikatnym kijku ,ale udało się rybkę wyciągnąć :)

Kijek przetestowany w 100% ,i w 100% jestem z niego zadowolony :)

Zdjęcia nie będę wrzucał bo szczupaczek jest troszeczkę ubrudzony :)

To coś słabo kolego . Mój ul na żyłkę 0.10 szczupaka 50 cm wyciąga bez pierniecia w kilka chwil. A celowe łowienie dużych ryb jak kolega powyzej kijem kleniowym to sadyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.