Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedziłem dzisiaj jedną z miejscówek na Sanie w poszukiwaniu boleni. Wiał bardzo mocny wiatr i łowienie było bardzo utrudnione, ale źle nie było... zepsułem jedno potężne branie i jedno udało mi się zakończyć pięknym finałem. Po około 10 minutach na brzegu wylądował tłusty, 65 cm boleń, wziął na klasyka z firmy Salmo. Po krótkiej sesji zdjęciowej wrócił do wody. Jego uwolnienie trwało dwa razy dłużej jak sam hol. Najważniejsze, że odpłynął w pełni sił i że kiedyś go jeszcze spotkam, ale o wiele dłuższego i grubszego.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiejszy poranny wypad na San w okolice Leska. W sumie 3 brania. Jednemu zbyt mocno spodobała się moja mucha i postanowił sobie ją przywłaszczyć. Od lewej 38cm i +/-45cm. Nauki wujka kroka nie poszły na marne :)

Rybki całe i zdrowe wróciły do wody!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak najbardziej sens to że jest zerówka to bardzo dobrze porównując oczkowania wczoraj 1 turbina a dziś 0 to dzisiaj się gotowało cały czas coś zbierało.

Ok w takim razie ruszam jutro z rana.

Sorki za nie wiedze ale to bedzie moj trzeci wypad na san, wiec totalny amator ze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciopson trafiły się jakieś pstrągi 40 + ? o której godzinie zaczęło zbierać i czy sucha dała radę ? Będę łowił w sobote i może niedzielę , tak się pytam z czystej ciekawości, w sumie to i tak nie łowię na suchą muchę ale tak orientacyjnie się pytam leciały maj flaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda coraz lepsza w okolicach leżajska. Opaska już widoczna. Urwałem się na 40minut i jeden klenik + kilka niezaciętych brań. Dwa dni, brzeg oschnie woda się poprawi i będzie good. Trzeba kompletować sprzęt, początek lipca i będzie moja pierwsza nocka nad sanem w poszukiwaniu wąsacza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kilka godzin koło Leska i nareszcie mój pierwszy pięćdziesiątak na suchą muszkę:D. Kilka świec i odjazdów i kropek ląduje w podbieraku. Miałem trochę szczęścia bo rybki dość słabo żerowały nie licząc tych malutkich pstrążków. Na koniec jeszcze taki około 35 cm.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, złowiony został dziś lipień na 49 cm w okolicach Łaczek. Mam fotkę ale rybka nie przezyła jest wypatroszona- szkoda. Szczerze widziałem go masakra, takiego pytona w życiu wcześniej nie widziałem:eek:

Gość połowił masę rybek w tym dwa spore pstrągi porwały przypony, do tego sporo krótkich pstrągów i lipieni. Trafiały się dublety. Dodał bym fotkę ale regulamin jest regulamin...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, złowiony został dziś lipień na 49 cm w okolicach Łaczek. Mam fotkę ale rybka nie przezyła jest wypatroszona- szkoda. Szczerze widziałem go masakra, takiego pytona w życiu wcześniej nie widziałem:eek:

Gość połowił masę rybek w tym dwa spore pstrągi porwały przypony, do tego sporo krótkich pstrągów i lipieni. Trafiały się dublety. Dodał bym fotkę ale regulamin jest regulamin...

Ztego co widzę co się dzieje na Sanie to wszystkie wymiarowe lipienie dostają w łeb,dzisiaj też padł lipień 49 na Łączkach i oczywiście zwyczajowo oberwał w głowę.Rok lipienie miały spokój a teraz wszystko wyłowią.Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.