Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem dziś rano fotkę tego lipienia ,piękny .Panowie którzy łowili kilka dni na Łączkach mieli bardzo dużo mięsa w zamrażarce .Wiem bo wynajmowali noclegi ,tam gdzie ja śpię u kobiety.No cóż mają prawo do tego ,jeśli brali przepisowo.Powinien być no kill na lipienia tak jak w tamtym roku ,no ale po co ,przecież na jesień będzie za mało muszkarzy.Ryba fajnie współpracuje na Sanie ale trzeba się troszkę wysilić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rybek z Sanu ,największy dzisiejszy lipień miał równe 41 cm ale nie był chętny do zdjęcia,udało mi się go tylko zmierzyć .Po za tym wiele spadów i dużo krótkich pstrągów.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiegałem dzisiaj chwilę nad Sanem i....bolki pochowały sie po dziurach,"ani słychu,ani dychu". Kompletnie nic, trzeba czekać chyba na zmianę pogody i zmianę poziomu wody. Moje obserwacje potwierdziły się- bolka lepiej szukać na podniesionej, lekko trąconej wodzie. Jakby kogoś interesowało, to w okolicach Dynowa woda niska i brudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak nie wiem czy mąż pani która zajęła 3 miejsce w pucharze głowatki był przy wpuszczeniach, tak jak w zeszłym roku ale jeśli był to jest już jednej mniej ponieważ jego żona chwaliła się że złowił głowatkę 77cm na nimfę, po tym co widziałem co robią z pstrągiem 30 cm i lipkiem 35 cm to głowatka pewnie też dostała po głowie. Wychodzi na to że chyba wszyscy powinni zabierać komplety tak jak to małżeństwo a potem łowić glony tak chyba będzie najlepiej. Dodam że dziś ta Pani zgromadziła komplecik, jej mąż pewnie też w ostatni czwartek też mieli komplecik także przez tydzień w 2 osoby można sporą lodówkę zapełnić. Dziękuję za uwagę więcej nie będę pisał bo szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak nie wiem czy mąż pani która zajęła 3 miejsce w pucharze głowatki był przy wpuszczeniach, tak jak w zeszłym roku ale jeśli był to jest już jednej mniej ponieważ jego żona chwaliła się że złowił głowatkę 77cm na nimfę, po tym co widziałem co robią z pstrągiem 30 cm i lipkiem 35 cm to głowatka pewnie też dostała po głowie. Wychodzi na to że chyba wszyscy powinni zabierać komplety tak jak to małżeństwo a potem łowić glony tak chyba będzie najlepiej. Dodam że dziś ta Pani zgromadziła komplecik, jej mąż pewnie też w ostatni czwartek też mieli komplecik także przez tydzień w 2 osoby można sporą lodówkę zapełnić. Dziękuję za uwagę więcej nie będę pisał bo szkoda słów.

Powiem ci kolego siejesz ferment i bezpodstawnie oskarżasz ludzi..

Po 1 Głowacica została złowiona w zupełnie innym miejscu niż zarybienia..

Po 2 Ryba wróciła do wody.

Masz u mnie Minusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa ale tylko do Sanoka. Potem inna rzeka :D Człowiek narzekał ,że woda wysoka a teraz kurczę za niska. Ciężko dogodzić:) Dzisiejszy połów hurtowe ilości małego pstrąga największy max 32 cm. Małe ale jak cieszą. Młode zdrowe to daje nadzieję.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wczesnym rankiem kilka godz. spędzonych nad górnym Sanem, ja ze spinem ojciec z muszką. Potwierdzam hurtowe ilości małego pstrążka, sporo też małych lipionków na muchę to naprawdę napawa optymizmem na przyszłość. Największy dzisiejszy 37 cm . Woda czysta, mała i zimna. Jutro relax gdzieś nad wodą pewnie bez wędki:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.