Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Graty Panowie :) Heh... @mapet77 tym wpisem:

Wystarczy popatrzeć na tegoroczne posty w dziale "Wieści z nad wody": nijak się mają w porównaniu do roku poprzedniego gdzie o tej porze już padło kilka około-metrowych szczupaków, dużych sandaczy.

Sprowokował rybki do pokazywania się w dziale "Wieści znad wody"...:D

Wniosek jest jeden: Sandacze czytają PSW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Postołowie na drugim zakręcie.Chodziłem z dużymi streamerami za głowatką.Miałem parę wyjść pstrągów ale ryby nawet się nie zapięły.Głowatki niet.Najbardziej martwi mnie jednak brak jakichkolwiek oczek na wodzie mimo licznej rójki .Z lipieniem jest tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj szukałem jeszcze kleni, być może ostatni raz w tym roku i znalazłem je na głębokiej płani. Wyjąłem w sumie 11 sztuk, większość jednak maluchy do 30cm, tylko dwa nieco większe. Z wyjątkiem jednego, który wziął na smużaka (można i o tej porze roku :)), wszystkie wyjąłem na gumy, klasyczne kleniowe woblery olewały. Trafiło się też przy okazji kilka okoni.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek na zakończenie sezonu zaliczyłem solidną dniówkę nad Sanem w okolicach Leżajska. Wędkowałem wspólnie z @Zbyszkiem. Łowiłem od 7 do 16, czyli od świtu do zmierzchu:) Brania nie zaliczyłem, ale dzień uważam za wielce udany. Co się nagadałem i odpocząłem to moje. Zbyszkowi udało się złowić szczupaka ok 55cm i zaliczyć jedno sandaczowe branie. Dzięki za spotkanie i przewodnictwo nad wodą:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabicie takiej ryby powinno być karane wychłostaniem na rynku w Lesku i dożywotnim zakazem łowienia w Sanie.

Powiedział by, to kupił bym mu 20 kilo mięsa w sklepie.

Zabita ryba nie da już nikomu satysfakcji z jej złowienia.

hmm... pan jest po prostu nietolerancyjny wypraszam sobie i odsyłam po naukę :Tolerancja (socjologia)

- - - Updated - - -

Brak słów:mad: ja bym widząc Taką sytuację umilił mu dalszy ciąg dnia tak dla przykładu.Bo ryby mu nie zabronię brać.Takie ma prawo!!! Ale ten dzień by zapamiętał na długo.:rolleyes:

czy pan mi groził?

- - - Updated - - -

Pseudowedkarz ktory usmiercil taki żywy pomnik przyrody powinien dostac dożywotni zakaz zbliżania się z wedką do jakiejkolwiek wody !!! Ale cóż my na forach swoje a szanowny zarząd nie robi nic by taskie okazy chronić!!!

Oni będą z uporem maniaka chronic bardziej "szlachetne" ryby typu karp czy wzdręga!

hmm... pan też jest po prostu nietolerancyjny wypraszam sobie i odsyłam po naukę :Tolerancja (socjologia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo nie będzie takich ryb i będziesz żarł uklejki zapiekane w cieście..

płacę składki od lat więc mam swój wkład w gospodarkę zarybieniową.

- - - Updated - - -

Nuncjusz, długo czekałeś żeby odpowiedzieć na te posty ? :D jakieś zatwardzenie czy co?:D

zostałem zbanowany pewnie moderator też nowkill-owiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.