Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko opada ale pasuje żeby była bardziej klarowna :) Wtedy można liczyć na więcej boleniowych brań :)

Ja bym powiedział, że niejednokrotnie trochę trącona woda jest sprzymierzeńcem wędkarza podczas polowania na bolenia, czy potwierdzi się ta teoria po raz kolejny...sprawdzę jutro. Już za kilka godzin startuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że niejednokrotnie trochę trącona woda jest sprzymierzeńcem wędkarza podczas polowania na bolenia

Dla mnie taka woda jest sprzymierzeńcem do połowu leszczy, świnek i Cert.

Znacznie więcej brań boleni miałem na wodzie czystej niż na trąconej. Dlatego więc gdy moim celem jest boleń to wolę gdy woda jest klarowna a jej poziom jest w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z krótkiego wypadu nad San. Woda czysta, niska i bolenie dzisiaj trochę gorzej współpracowały. Dzisiaj uderzały w klasyczne żelazo(Alga). Dwa udało się wyciągnąć z tego samego rocznika, dlatego fota tylko jednego z nich. Gryzły bardzo głęboko i gdyby nie szczypce, to pewnie byłoby po nich. Aktywność bolków widać, ale trudno je podejść. To był piękny poranek...:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byliśmy z kumplem cały dzień na Sanie -Łączki, Skałki, Postołów efekt trochę kropków w granicach wymiaru i mój jeden większy nie mierzony. Ogólnie szału nie było, jętka latała kremowa i brązowa, ale nic jej nie zbierało, na każdym kropku pijawy także z sucharem trzeba będzie jeszcze poczekać:confused: Cały dzień łoiliśmy streamerami.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda san w okolicach Leska? Jestem ciekaw czy roi się jętka majowa? Woda jest do łowienia?

z góry dzięki za info ;)

Woda dosyć niska (jedna turbina) i czysta,do łowienia.Na jętkę majową trochę za wcześnie(zimna woda).Roi się march brown.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób z opłatami rzeszowskimi:

-Czy możemy łowić na sanie, jeśli tak to na jakim odcinku?

I jaki jest stan wody?

Mam jutro wolny dzień i chciałbym sie wybrać na kilka godzin.

Edytowane przez strefab4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne miejsca, nie ma najmniejszego problemu. Tyle tylko że ja nigdy na sanie nie łowiłem, nie znam rzeki, i nie wiedział bym gdzie się wybrać, i czy po dzisiejszych opadach woda nie zmętnieje. Jak masz jakąś propozycję to pisz.

Planowałem ujście wisłoka, ale myślę że ta część może być juz dobrze przełowiona. Trzeba by się zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na każdym kropku pijawy...

Pytanie mam. Czy to jest normalne, że aż tak dużo jest tego świństwa? Wczoraj w okolicach Dynowa złowiłem kropka, który miał tego syfu na sobie bardzo dużo. Nie liczyłem, ale na oko to 30 tych obślizłych "glizdów" było przyczepionych do biednego pstrążka. Kilka dni wcześniej złowione świnki, klenie, pstrągi i przyłowiona brzana też miały tego dziadostwa w podobnych ilościach. Nie pamiętam żebym łowił rybki aż tak "obrośnięte" tymi pasożytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele rano byłem na sanie poniżej łączek z dwoma kolegami na spina ryba współpracowała złowiliśmy razem około 70 szt pstrągów drugie tyle spiętych.kilkanaście miarowych 30 + z tego dwa 40+.

Jedna ładna pała wlazła w zielsko i się wypieła.Okropne ilości pijawek nie mal na każdej rybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.