Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, moze ktos powiedziec jaka woda w okolicach Przemysla?

Woda od Przemyśla w dół to niestety jasna kawa z dużą ilością mleka. Spowodowane jest to codziennymi potężnymi zwałami ziemi do Sanu w m.Ostrów gdzie budowlańcy kończą remont przepławki. Często jest tak,że rano dajmy na to jest czysta a już w południe syf taki,że przezroczystość to góra 10cm. Tak np. było cały dzień wczoraj w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna brzanka a i przyłów nie głupi :)

Ja też byłem ostatnio za brzanami i szykuję się na kolejny wypad we wtorek, ostatnio było dobrze więc mam nadzieję na kolejne zimne barbary :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda od Przemyśla w dół to niestety jasna kawa z dużą ilością mleka. Spowodowane jest to codziennymi potężnymi zwałami ziemi do Sanu w m.Ostrów gdzie budowlańcy kończą remont przepławki. Często jest tak,że rano dajmy na to jest czysta a już w południe syf taki,że przezroczystość to góra 10cm. Tak np. było cały dzień wczoraj w sobotę.

Będę wdzięczny za bierzące informacje na temat wody. Wybieram się na weekend posiedzieć nad moją ukochaną wodą (okolice Wyszatyc). Mam nadzieję ze woda się oczysci do tego czasu, lub przerwią prace :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny za bierzące informacje na temat wody. Wybieram się na weekend posiedzieć nad moją ukochaną wodą (okolice Wyszatyc). Mam nadzieję ze woda się oczysci do tego czasu, lub przerwią prace :).

Pozdrawiam

Nie chcę zapeszać ale dzisiaj pod wieczór woda była już całkiem,całkiem i jest wielce prawdopodobne,że przestali już naparzać koparami :)

Jak by się coś zmieniło dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krzemiennej dziś pod wieczór mała i czysta, to myślę, że wyżej jest podobnie.

Z braniami bez szału, złowiłem kilka średniej wielkości kleni i spory szczupak zeżarł mi woblerka, odjechał na 20 metrów, wystawił kaszy dziób i ciachnął żyłkę.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z wczorajszych połowów :).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też polowałem na brzany, ale zamiast siłaczki trafiła mi się niespodzianka - na 5-cio cm woblerka zapiął się 38cm ... lipień - nomen omen mój pierwszy w karierze :D

Żeby nie było za kolorowo, to dodam że nie był zapięty wewnątrz w pyszczku, tylko za dolną wargę, ale na zewnątrz.

Jak na mój gust, nie chciał zaatakować woblerka w celach konsumpcyjnych, tylko odstraszyć intruza.

Tak czy inaczej cieszy to spotkanie, bo do tej pory nie przypuszczałem że na "moim" odcinku są w ogóle lipienie!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe są brania na Sanie od paru ładnych tygodni.Przyczyna tego stanu rzeczy może być jedna i jedyna.Nienaturalne jak na tą porę ciepło i wysokie ciśnienie które na Podkarpaciu chyba z miesiąc się utrzymuje już.Nie wiadomo na jaką rybę się nastawić.Drapieżniki nie biorą bo jest za ciepło.Sandacze zawsze brały dobrze przy zimnych wieczorach i o tej porze już miętusy się ruszały.A w tym tygodniu i w tym ani branka nic a nic.Białe ryby też nie chcą brać, we wrześniu już było chłodno i były ładne brania sandaczy i szczupaków a karpiowo-leszczowy sprzęt poszedł do kąta.Teraz jakieś upały w październiku tylko mogą zaszkodzić braniom niż pomóc, karpie nie biorą i drapieżniki też nie.. anomalia pogodowe zrobiły swoje.Trzeba mieć nadzieję że wróci normalna jesień a nie upały 28 stopni w połowie października bo do niczego to dobrego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.