Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ostatnia pstrągowa wyprawa na San w tym roku. Ryby nawet dopisały, 25 pstrągów wyholowanych, sporo spadów. Woda super, trochę płynących glonów. Ryby były najbardziej aktywne do godz. 10.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal rządzi he,he ;)

Pozdrówka.

Mam gdzieś takiego jeszcze na dnie pudełka w nieużywanych przynętach. Kiedyś miałem ich z 3 czy 4 więcej– kupione jako używane w jakimś sklepie wędkarskim za kilka pln.

Się zastanawiałem dlaczego spotkanie nad woda spinningiści bez oporów wymienili się za nie na Salmo. Kurde miałem taką przynętę i nie miałem świadomości jej skuteczności .. albo umiejętności prowadzenia.

Można je gdzieś u nas kupić, czy tylko w USA? Czy może któryś miejscowy „specjalista” robi takie cudaki. Z tego co zdążyłem poszukać w gogle to z kółek do karniszy robią podobne robaki.

Witek, masz dostęp do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tym lowic ?

Tak jak napisał Marek ;)

Jest jeszcze taka odmiana robala ale ze sterem. Pracuje jak wobler ale ze względu na mały ster można a nawet trzeba lekko podszarpywać szczytówką podczas prowadzenia. Robal jest stosunkowo ciężki 4,0-4,6g a niektóre i cięższe przez co idealnie nadają się na San-chodzi o zasięg ;-)

Robal powstał po wielu próbach,doświadczeniach we współpracy z Pawłem Olszewskim moim bardzo dobrym kolegą,który ma duże doświadczenie w wyrobach wszelkiej maści żuczków,chrabąszczy,pędraków itp.

Poniżej link do jego nowo powstającej stronki na fejsie ;-)

https://www.facebook.com/pages/Woblery-PO-Pawe%C5%82-Olszewski/399630643537534?sk=photos_stream

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje otwarcie sezonu uznaję za otwarte, choć rybki słabo żerowały to dwa pstrągi wyjąłem jeden ok 35cm no i na koniec dołożyłem 47cm.Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

A na wodzie tłoczno już dawno nie widziałem tylu wędkarzy o tej porze roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.