Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,przyjrzyjcie się tym rybom: głowacicy Jacka i troci lub pstrąga Holbiego. Przecież różnice widać ,,gołym okiem,, więc nie piszcie,że ryba Holbiego to głowa. Można ew. sprzeczać się pstrąg czy troć ale bez łusek i badań z tym związanych lub przynajmniej dobrej jakości fotek można tylko gdybać.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś około 2009/2010r na Wróblowej spotkałem wędkarza,który tyle co wrócił z Wisłoki i twierdził że złowił tam 2 trocie (nie pamiętam jakiej długości), ale był święcie przekonany że to były trocie! Pewnie zostały tam wpuszczone, może i taka sytuacja była na Sanie:confused:

Mimo wszystko graty dla łowcy:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Nienadów Babice około 18:00 był idealny do łowienia (kilka sztuk klenia od 30 - 40 cm), później byłem na Wisłoku w okolicach Zarzecze trochę padało brak wyników ale Bolenia było widać w okolicach mostu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegły piątek spędziłem nad nizinnym Sanem, oczywiście cel główny...fajnie spędzić czas i przywitać się z siłaczkami. Przy okazji chciałem sprawdzić nowe "bolkowe" miejscówki. Plan został wykonany na 100 %.Co prawda bolki nie powalały wielkością, ale ten ze zdjęcia dał mi dobrze "popalić", bo miejscówka z której go wyjąłem była bardzo wymagająca...walka była super. Co do brzan, było ich kilka...największa sześćdziesiątka została ozdobą wypadu, były też klenie i szczupak. Szkoda kilku ryb które straciłem, ale o tym zamilczę, bo wstyd mi w jakich okolicznościach je utraciłem...no cóż nie każdy jest "miszczem" szybkich i skutecznych holów:D. To był kolejny fajny dzień spędzony nad Sanem...Ah ten San.........:)

Ps.

Na polecany przez Oktawiana serek z Trzebowniska nie chciały brać....na woblery za to chętnie:D;).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień nas sanem od Hoczewki do Postołowa minął dość szybko, wodery dwukrotnie wyprane %-) Na muchę nie chciały się skusić rybki w żaden z możliwych sposobów. Gdy do gry wszedł spinning to siadał pstrąg jeden za drugim. Ogólnie wielkością nie powalały. Ale liczy się zabawa. Na muchę jakimś cudem udało się wyciągnąć jednego pstrąga pod wieczór. Ale z radością trzeba było wrócić do domu, że udało się coś złowić :-) :beer::beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem z Sędziszowa Małopolskiego więc kawałek od tej rzeki. Chciałbym zapytać czy jest jakiś kolega który wędkuje na Sanie feederem, za dwa tygodnie zaczynam wakacje i chciałbym się wybrać na jakiś wypad 2-3 dniowy. Nie znam dobrze rzeki na odcinku okręgu Rzeszów. Może jest ktoś kto by mi doradził gdzie się wybrać lub wybrałby się na wspólne wędkowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam pytanie gdzie mogę kupić zezwolenie 2-3 dniowe na San w miejscowości Niewistka oraz czy tam San jest rzeką górską czy nizinną i na jakim odcinku. Także chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę poczytać o cenach za zezwolenie.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.