Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Perch salmo z ceną może szału nie ma choć nie odbiega od przeciętnej, ale ma bardzo fajne malowanie, nie wiem czy to unikat czy jakaś stara seria. Sam bym go chapnął, ale brak mi środków na niego.

WOBLER SALMO PERCH 12F HOP NEW SZCZUPAK BYDGOSZCZ (2792582862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SHIMANO AERO GT 3010 SUPER STAN JAK NÓWKA JAPAN!!! (2827189395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moim zdaniem najlepszy kołowrotek - prawie do wszystkiego. Kupiłem podobny w 1995 r za

2700 000 zł - z tego co pamiętam, dopiero miesiąc temu był pierwszy raz rozkręcony do naoliwienia. 17 lat bez zaglądania ! . Naprawdę wart każdej wydanej złotówki.

Edytowane przez kafel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pokazywać tutaj kłusownikom takich aukcji, gdyż nie jeden może to wykorzystać. Na którymś forum wędkarskim był nawet taki temat: jak kłusownicy korzystają z naszej wiedzy czy coś takiego. Aukcję zgłosiłem jako naruszająca zasady: "Towary zakazane i dopuszczone warunkowo >[TABLE]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=bgcolor: #808080][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left]bullet1.gifRybackie narzędzia i urządzenia do połowów

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Miejmy nadzieję że ją szybko usuną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wystawi Ci negatywa, później możesz mieć problemy z prawdziwymi zakupami. Lepiej poczekajmy i zobaczymy czy Allegro zareaguje, może jakby jeszcze kilka osób zgłosiło to aukcję jako niezgodną z zasadami to może szybciej zareagują. Tu link jakby komuś się jeszcze chciało zgłosić: Zgłoś niezgodną z prawem transakcję - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.