Skocz do zawartości

Spodniobuty


Kai

Rekomendowane odpowiedzi

Oceany są w porządku, kilka sezonów powinny wytrzymać, szczególnie te z pomarańczową podeszwą. Tylko, że w upalne dni z pewnością będzie w tej gumie gorąco.

Dzieki. Licze sie z tym ze bedzie gorąco moze ale nie mam wyjscia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie chciałem zaczynać nowego tematu wiec postanowiłem napisać w tym. Szukam spodniobutów na Wisłokę, Tuszymke mam do wydania jakieś 130zł jak na razie spodobała mi się oferta Trapera http://allegro.pl/traper-spodniobuty-nr-44-i2012692557.html Tylko obawiam się ze są za cienkie i łatwo mogą się zrobić dziury proszę o opinie

pozdrawiam

Edytowane przez 19tomek08
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast polecił bym w tej cenie oczywiście buty nie gumowe ,ale mimo to bardzo wytrzymałe . Sam prawie całe pięć sezonów w nich przechodziłem ,dość intensywnie je używając. Główna zaleta, nie pękają na mrozie ,a w lecie nie jest w nich aż tak bardzo gorąco jak w gumowych!

http://allegro.pl/spodniobuty-lemigo-997-roz-43-z-siatka-antypotna-i2003847798.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie odsprzedam ci spodniobuty wykonane z neoprenu kupione w sklepie Decatlon. Kupiłem parę sztuk w Anglii. Ja mam śpiochy tej firmy od paru lat. Nic złego nie mogę o nich powiedzieć. Spodniobuty z neoprenu rozmiar 44 = duże jak Ty bądź ktoś chce za 200 puszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolek93 te PROSY ma kolega i też je oglądałem ,solida robota.Co do tego czy zmarzniesz w lutym czy marcu na Sanie to Ci powiem że tak ,jak będziesz stał w wodzie .

Do takich temperatur odpowiednie są neopreny .Ewentualnie śpiochy ale pod spód dwie pary dresów i dwie pary skarpet , ja tak łowiłem bodajże jeszcze w grudniu któegoś tam.

Ale gumak ,to gumak całkiem inna para kaloszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość w pasie nie jest taka ważna, a spodnie z reguły są robione z dużym zapasem na brzuch. Jak będzie za dużo ściśniesz się paskiem. Ważniejsza jest długość nogawki, szczególnie kiedy spodnie są z miękkiego materiału, jak będzie za krótka nie kucniesz, jak będzie za długa będziesz walczył z prądem.

Co do neoprenów mam Yorki już 10 rok :)) ale kiedyś chyba używano lepszych materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.