Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

To ,,coś'' z Bułgarii jak nam później powiedziano, okazało się trującą rybką:]

A co do kolegów urażonych za bolenia, chciałem go zabrać , nigdy nie jadłem takiej ryby, nie wiem po co ta spinka.

W załączniku sum który mój dziadek upolował na Solinie.

Edit : Usunięto załącznik

jakby ta rybka była jadalna z Bułgarii to by pewnie też już była w innej formie na zdjęciu :/

ps co jest z tą solina :/ 14 km przeplyniete. i dwa!!! szczupaki 20 i 30 cm.... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek za ciepło jest...to w sumie ja nie mam co narzekać u mnie było lepiej ostatnio , tylko że małe ryby.

Kroku w jakich rewirach się poruszłeś ?? ja od Wolkowyja do promu i lipa ! od 5 rano do 16..

rozglądamy sprzęt a tu popływać gościu ze strzelbą i idzie do nas... dziwnie to wyglądało. Ale chodziło mu o kaczki ... dziwne szedł z ta strzelbą jak Chuck Norris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś z dolek93 .Dwa ładne okonie , dwa pstryki okoniowe nie wpięte ( łowiłem gumami 25 gram).

Na koguty dwa sandacze jeden malutki drugi 48 cm , jeszcze kilka razy wypłynę i może przekrocze 50 cm.

Do tego bonus zapłaciliśmy z dolkiem po 50 zł za brak kapoków , ******liśmy się strasznie:mad:

Tyle razy byłem kontrolowany przez tyle lat i nigdy nie przyczepiali się o kapki i prosiliśmy z Dolkiem ale nie było szans .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół Polski pływa w lecie na rowerkach bez kapoków, ale mandat trzeba dać wędkarzowi :cool:

Wędkarza można wylegitymować, a potem jak się ma jego dane osobowe, to dopakować mu ile tylko wlezie. Natomiast latem ludziska na rowerkach, kajakach, łódkach często z piwem w ręce, a czasami i z mocniejszymi trunkami przecież nie mają ze sobą dokumentów, bo i po co. Więc bez sensu jest się z nimi szarpać. Tak to funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadki wręczania mandatów przez Państwową Straż Rybacką miały miejsce na Solinie już w przeszłości. Mój kuzyn dostał też taki mandat.

Trzeba mieć kapoki i tyle, nic nie nakombinujesz jak się uprą.

Ale macie Koledzy racje, w wakacje pływają "wczasowicze" na czym się da i w stanie niejednokrotnie "dziwnym" i nie słyszałem aby dostawali mandaty.

Kroku, na jakie główki poszły Twoje grubaski?, jak byłem dwa tygodnie temu w okolicach Werlasa, to podobne wyciągnąłem na 15-sto gramowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.