Skocz do zawartości

GDZIE BIORĄ


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

przenajlepsze gratuluje ;]

Tuatj jest pytanie do plywaków, jak wiosłujecie panowie to głośno, czy sie trzeba skradać i cichutko jak najciszej ?icon_razz.gif wybaczcie mi to pytanie ale musialem je zadać ;]

poczatkujacy wioslarze ruch wlozenia wisola do wody nie traktuja zbyt delikatnie.. zadko mam przyjemnosc plywac łodzią i bardzo ciekawi mnie jak jest w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne rybki panowie. Ja dzisiaj 6 okoni i szczupak.

Dodając załącznik mamy opcje "dodaj załącznik do treści wiadomości" jeśli tak zrobimy to wasz załącznik będzie widoczny bez logowania się na forum a ma być widoczny tylko dla zalogowanych na forum. Wystarczy nie używać tej opcji i po dodaniu pliku wysłać wiadomość na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Dodając załącznik mamy opcje "dodaj załącznik do treści wiadomości" jeśli tak zrobimy to wasz załącznik będzie widoczny bez logowania się na forum a ma być widoczny tylko dla zalogowanych na forum. Wystarczy nie używać tej opcji i po dodaniu pliku wysłać wiadomość na forum.

Dobrze że mi przypomniałeś , miałem przecież poprawić skrypt tak aby bez logowania nie było widać wstawianych fotek bo zalączników już z nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Skorygowałem.

Fakt - dobrze byłoby to poprawić. Tak dla dobra zalogowanych

Poprawie to , na razie zrobiłem przeglądanie załączników dla zalogowanych. Do czasu kiedy nie będzie to działało , wywalę możliwość wstawiania fotki do treści (oczywiście załączniki będzie można dodawać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest wiadomo jaki  ale ja mogę napisać gdzie "nie biorą" ,a mianowicie od Strzyżowa po Czudec bo tam jeździłem przez 3 dni zaledwie jeden mały kleń i dwa razy okonie odprowadziły przynętę pod nogi, w sumie około 13h i kiszka straszna na wodzie lustro,ryby nie widać .

Ps.Oczywiście chodziłem ze spinem  pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,połowiłem dzis na Wisłoku ponizej mostu w Trzebownisku.Akuku pisze ze niebiora..ja jestem innego zdania:)Okonie brały praktycznie co rzut(na gumki przewaznie)Ponizej 25cm niezłowiłem zadnego.A największy to 30cm.Złowiłem ich ponad 20(szkoda ze to nie były zawody:)Poza tym ten leszcz na twistera mnie zwalił z nóg. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie było źle przedwczoraj na Ożannie sandacz 62cm, wczoraj sie wybrałem na san kilka urwanych przynęt i tylko sie na tym skończyło:D Dziś byłem w Grodzisku u rodzinki pomyślałem że wezmę z sobą wędkę i zaglądnę na Czyste. Gdy przyjechałem nad wodę bardzo mi sie spodobało pochmurno lekki wiaterek i mżawka, po cichu liczyłem na jakąś rybkę. Kilka rzutów i jest szczupaczek około 40 cm skusił sie na biało czerwone kopyta monnsa, zmiana miejsca po kilku minutach nastąpiło niewyraźne uderzenie nie przyciołem, po wyciągnięciu przynęty na brzeg okazało sie że był to sandacz(zostawaił zęby na kopycie) I na tym sie skończyło. Jeszcze muszę tam kiedyś zawitać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Wilczej Woli złowiłem 7 Szczupaków od 40cm do 53cm i dwa Sandacze 30cm i 63cm. Pogoda była wspaniała, padał piękny puszysty śnieg, wiał mocny wiatr, zamarzały przelotki no i niestety zapomniałem rękawiczek. Bardzo pozytywnie spędzony dzień a jutro atakuję San. Pozdrawiam wszystkich

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cooo tam sandacze z Wilczej Woli. Zobaczcie co można wyciągnąć z Florydy i to ze środka :). A ile przy tym było zabawy.

Ogłaszam mały quiz: Co można złowić na FLORYDZIE w Leżajsku ?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie była to opona ale skąd wiesz że z Fiata 126? Być może był to i cały fiat bo do brzegu tego nie dociągnąłem, Drań się spiął i odpłynął . W każdym razie była to moja największa rzecz jaką zahaczyłem w tej wodzie. Do tej pory wyciągałem tylko jakieś frotki, rajstopy, i worki po zanęcie Pana Bruda. Teraz jak widać brudu jest tam znacznie więcej. Nic tylko iść się pokąpać

Kiedyś widziałem taką tablicę nad naszym Bałtykiem "chcesz mieć wrzody wejdź do wody" kto wie czy nie trzeba by czegoś podobnego postawić na Florydzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Mikołaj obdarzył mnie niezłymi braniami sandaczy.W ciągu

2h złowiłem 5 sandaczy.Niestety nie było okazów ale w cm miały

42,43,46,46,58.Oto dwa z nich:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.