Skocz do zawartości

Mokrzec, Strzegocice, Jaworze


20slumsattack07

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie miałem okazji złowić ładnego sandacza na zalewie,choć nie jedną  noc tam spędziłem i czy to na żywca czy na trupka i  w różnych miejscach a jeżeli już coś  złowiłem to w granicach 30- 50 cm to było max być może ze nie mam szczęścia do sandaczy albo faktycznie w złych miejscach siedziałem i zle zestawy wywoziłem może za daleko od brzegu ale trzeba próbować dalej :) może się uda kiedyś :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie to znam tylko jedno miejsce na zalewie, w którym w miarę regularnie - tzn. kilka razy w roku, od dobrych kilku lat z rzędu - wędkarze łowili bardzo ładne sandacze. W tym roku z tego co pytałem, to bez rewelacji. Widziałem natomiast w przeciągu ostatnich lat sytuacje, że sandacze (nie mówię o podrostkach) brały na białe robaki, rosówki itp.omijając rzucone tuż obok zestawy z żywcami czy trupkami. Bądź tu mądry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leja w łeb nawet podrostki po 40cm to pewnie że nie ma szans złowić sandacza.Najlepiej to lipiec sierpień później na zalewie lipa może to i dobrze bo w tych miesiącach mało kto nastawia się na sandacza z gruntu.Co do białych robaków i rosówek to Piotrek ma racje byłem świadkiem złowienia sandacza na kuku i to nie przy zwijaniu zestawu normalnie z gruntu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem niemal metrówkę (96 bodajże) w listopadzie wyciągniętą. Tak samo w grudniu, dobrych już kilka lat temu, wędkarze nieźle sobie poczynali z sandaczami. W lecie zawsze kilka sztuk wyjedzie z wody, tak jak pisze Jon987. Nie widziałem osobiście, ale słyszałem, że kilka niezłych zostało złowionych w ubiegłym roku na spinning, na tzw. "Drodze".

Edytowane przez Piotr Madura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

My tak - żyjemy - gorzej z rybami... A tak serio, byłem na Strzegocicach na lodzie dwa razy w tym roku w towarzystwie kolegi. Może źle trafiliśmy, nic nie brało. Chyba tylko siłą woli udało mi się prawie przezroczystego jaazgarzyka wymęczyć z 5 metrów :D

Edytowane przez Piotr Madura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 3.06.2017 o 22:39, moti1 napisał:

witam  mam takie pytanko co się dzieje ze nie można dojechac za zalew od strony jaworza 

 

 

 

Czynny zakład pracy. Żwirownia pracuje, a przepisy BHP obowiązują. Ciężarówki kursują ze żwirem więc nie chcą mieć problemów w razie kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.