Skocz do zawartości

Roztocze


MilanND

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Lekkie odświeżenie się przyda co?

Sobotnia wizyta nad Wieprzem. Jeden z ostatnich wypadów spinningowych na Roztocze w tym sezonie. Wycieczka z @bronzo77.

Na koncie - kilka miarowych, kilka miarowych spadów w tym życiówka, mnóstwo -30. Jeden nawet postanowił zostać do sesji.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś łowił może na zalewie Rudka w Zwierzyńcu albo na Stawie Kościelnym jakieś karpiowate? Na Rudce można stosować tylko przynęty roślinne może ktoś wie co jest tam skuteczne? Wybieram się to Zwierzyńca na ten weekend i chce trochę połowić ale nie wiem na co się nastawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę po czasie ale odpowiem sam na pytanie. Zalew Rudka na Wieprzu jest wodą nizinną ale zarówno powyżej jak i poniżej wieprz ma charakter górski dlatego nie można tam łowic na przynęty zwierzęce. Dwa lata temu (jak dowiedziałem się od lokalnych wędkarzy) woda z niego była spuszczona a ryby (jakie nie wiem) przeniesione do pobliskiego stawu kościelnego. Próbowałem wieczono-nocnej zasiadki z feederem na prawym brzegu powyżej przystani. Łowiłem na kukurydzę na którą natychmiast po zarzuceniu miałem branie. Niestety nie wiem czego bo jak się okazało przynęta tkwiła w polu moczarki wiec odpściłem po kilkakrotnym jej przeoraniu. Można spróbowac na lewym brzegu ale tam jest plaża która tętni życiem w dzień i w nocy:). Kolejna zasiadka na stawie kościelnym- feeder i odległościówka. Woda na niewiele ponad metr a dno jest pokryte liścmi, ja siedziałem na przeciw kościoła na wodzie trochę bardziej w lewo. Po trzech godzinach i założeniu kukurydzy na włos za radą miejscowych wycholowałem n afeeder leszcza 40cm. Staw jest podobno regularnie zarybiany i jest tam gośc który łowi w tej wodzie duże karpie a zasiada przy bulwarze od północy gdzie woda jest głębsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja przenoszę się do zamojskiego i jak rozmawiałem ze skarbnikiem z Tarnogrodu to usłyszałem, że składki można opłacać od drugiego tygodnia stycznia; wg mnie to troszkę za późno bo interesuje mnie najbliższy dzień stycznia z dodatnią temperaturą - podskoczyłbym od razu na wieprza. Zadzwonię do niego jeszcze raz w czwartek bo gdyby pogoda pozwoliła to w pierwszy weekend chciałbym połowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach odwiedzić Wieprz 5 stycznia. Albin88 jest chętny, może ktoś jeszcze? Kartę można opłacić po drodze w Tarnogrodzie. Dzwoniłem do skarbnika i można płacić od 1-go chyba, że ktoś chce jedną dniówkę to przez internet i po sprawie.

Ja jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego,że żaden kropek nie wylądował na brzegu dzień uważam za udany - wspólny wypad, obcowanie z naturą, piękna rzeka, wiele pięknych wyjść i kilka przykrych spadów, ale następnym razem będzie lepiej.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.