Skocz do zawartości

Roztocze


MilanND

Rekomendowane odpowiedzi

:)Zazdroszczę wyprawy, roztocze jest piękne, mieszkałem w końcu w tych rejonach od najmłodszych lat. Napiszcie w jaki rejon śnigacie?Ja łowiłem często powyżej zalewu Rudka w Zwierzyńcu i w okolicach Szczebrzeszyna. Powo i połamania. Ps. Mój znajomy dzisiaj chodził od 7, straszna wichura, kropki niemrawe jak cholera, jedna spinka krótkiego i dwa trącenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lama, szukaj naszywek PSW:) jest realna szansa na spotkanie live:)

P.S. Też tak macie, że nie potrzebujecie budzika żeby wstać na ryby. Mój dopiero zadzwoni za 30 minut a ja od 2 godzin chodze po chałupie i nie wie co ze soba zrobić. Jeszcze 10 minut i zabieram sie za prowiant:)

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęciami to cienko będzie. Tylko kolega obronił honor kropkiem 42 cm, Lobos dwie spinki 40staków, ja spiąłem jednego podobnego i zaliczyłem wyjście 50tki ale nie trafił w wobka - niestety nie chciał powtórzyć :( Poza tym każdy z nas po kilka małych szczurów, jakieś wyjścia do przynęt i pojedyncze mocniejsze brania. Było gitarowo i miła kontrola panów z PZW Zamość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MilanND, nie udało sie spotkać, ale za to spotkałem wielu innych wędkarzy na swojej drodze. Jak dla mnie... trochę za dużo, ale taki urok weekendowego wędkowania. Pomimo wszystko wypad wspaniały bo Wieprz jest z.......y. Do tego dobry towarzysz i jest super. Również miałem kontrolę dwóch" smutnych panów"mówiąc delikatnie. Co do ryb...złowiłem tylko jednego kropka, ale jak dla mnie jako dla początkującego łowcy tych wspaniałych rybek to fajna sprawa. Skusiłem co prawda wielkiego pstrągala, ale zabrakło dosłownie centymetrów aby uderzył-machną mi ogonem przed nosem i wrocił do siebie. Nie mam wyjścia muszę po niego wrocić. Mój przyjaciel wrocił "o kiju", ale był również zadowolony z wypadu!!! A resztę niech dopowiedzą zdjęcia. Na chwilę wpadliśmy nad Por....rozczarowanie - nie mój klimat, nawet gdyby tam brały ogromne ryby wybrałbym ponownie Wieprz, bo jak wielu osobom wiadomo, tak na prawdę nie chodzi w tym wszystkim tylko o ryby.....:)

P.S

Dzięki za pomysł wyjazdu na Roztocze:beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pierwszych ryb w nowym roku. Może któryś z kolegów skusi się na małą relacje na stronę główną:) Dawno nie było czegoś nowego:) Zachęcam.

Zbieram się aby coś napisać, ale na razie brak weny twórczej. Myślę, że już do mnie idzie wielkimi krokami tak więc.... coś sie urodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad może nieowocny w okazy, ale uznaję za udany:) Woda w normie, śniegu za kolano. Brania jakieś były, mi spadł taki na oko 40+ i jedno pudło podobnego, Milan też jeden spad podonego zaliczył i udało mu się wyciągnąć trzydziestaka, trzeci kolega wogóle nie miał kontaktu z rybką. Zero ludzi nad wodą, a wpływ na taką małą ilość brań chyba miała mooocno zimowa pogoda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że pierwsze kroki za kropkami stawiałem nad Tanwią, mniej więcej od miejscowości Borowiec w górę. Niepowtarzalne okoliczności przyrody, urok rzeki i ryby. Nie mogę się pochwalić okazami, ale jak na te kilka wypadów nowicjusza, to zawsze coś się działo, wiec po prostu one tam były. I chętnie się tam wybiorę, jak tylko będzie mi dane znaleźć czas, być może z kolegami z forum :beer: Z tego co się kiedyś interesowałem, to na Roztoczu Koledzy wzięli się mocno za dbałość o swoje kropkowe rzeczki i można liczyć, że jest i będzie dobrze.

Dla tych klimatów byłem nawet skłonny narażać moje auto, na serze szwajcarskim, jaki był na odcinku około 2 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.