Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przetestowałem nakładki antypoślizgowe do brodzenia.

O tej porze roku kamienie w Sanie są wyjątkowo śliskie i postanowiłem zaopatrzyć się w takie nakładki

Nakładki antypoślizgowe do nałożenia na buty Robinson 1P-60-N01 - Sklep Wędkarski BASS oferujemy wędki, kołowrotki, echosondy, sprzęt wędkarski

Ogólnie mówiąc bardzo polecam! niewielki wydatek, a człowiek czuje się pewnie brodząc. buty nie ślizgają się na kamieniach, nie ma strachu przed nieplanowaną kąpielą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tu nie trafiłeś :P

ja kupiłem za 450 zł z wysyłką :D

nóweczka :D

No faktycznie nie trafiłem. Kamizelka za 450zł, która funkcjonalnością nie różni się niczym od tej za 200zł. No ale pewnie logo "Simmsa" na kamizelce jest tego warte:)

Jeszcze spojrzałem na nominalną cenę tej kamizelki. Ocieka prawie czterocyfrowym snobizmem. Jednak wypada pogratulować okazji :)

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N... Kamizelka za 450zł, która funkcjonalnością nie różni się niczym od tej za 200zł. No ale pewnie logo "Simmsa" na kamizelce jest tego warte:)

....

No z ta funkcjonalnością to nie tak do końca. Simms ma bardzo przemyślane produkty. Nie mam już Simmsa w tym momencie i pewnie do niego nie wrócę odkąd założyłem kamizelke z FiSHPOND-a.

Ceny niestety Simms ma zaporowe na nasze kieszenie. Za granica nie jest jakoś szczególnie drogi jak się porówna zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie trafiłem. Kamizelka za 450zł, która funkcjonalnością nie różni się niczym od tej za 200zł. No ale pewnie logo "Simmsa" na kamizelce jest tego warte:)

Jeszcze spojrzałem na nominalną cenę tej kamizelki. Ocieka prawie czterocyfrowym snobizmem. Jednak wypada pogratulować okazji :)

W funkcjonalności może się nie różni, ale w jakości wykonania, rozłożeniu ciężaru jaki mamy zapakowany po kieszeniach i rozwiązaniach to na pewno jest o spory krok przed kamizelkami za 200zł :P

Jeżeli miałbym dać 360 zł za Freestona to wolałem kupić G3 za 450 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a gdzie kupiłeś swojego fishponda?

Ja mam dwa różne modele, ściągałem bardzo dawno temu z USA.

Do tej pory mi służą dzielnie. Jedna zintegrowana z plecakiem i hydration pack do tego.

Bardzo ciekawe rozwiązanie jak sie robi kilometry nad wodą.

Zresztą ja mam jakiś sentyment do tej firmy, bardzo mi się podobają jej wyroby, kolory i dodatki w postaci tych wstaweczek kolorowych. Miły akcent dla oka, taki Vintage Style. Po prostu trafione w moje gusta. Nawet swego czasu zrobiłem kilka muchowych wędzisk pod te właśnie kolory. Wszystko rozdrapali...muszę w zimie coś zmajstrować bo mam chyba z 15 blanków na swoje zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W funkcjonalności może się nie różni, ale w jakości wykonania, rozłożeniu ciężaru jaki mamy zapakowany po kieszeniach i rozwiązaniach to na pewno...

A czy rozłożenie ciężaru to nie funkcjonalność właśnie...?

Mam porównanie kamizelki Simms i chyba ostatniego modelu muchowej kamizelki Graffa. Różnica w funkcjonalności jest, nazwę to- mocno zauważalna. Nie mówię o G3, a o niższym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyłem okazyjnie, drogą kupna pudełeczko z nimf'ami. Wtajemniczonym i zamieszanym w to przedsięwzięcie :beer: Przy okazji przygarnąłem po taniości i znajomości ROBINSON DIAFLEX FLY 2,58 4 AFTM 4sect

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.