Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

W "Jazgaczu", czy " U Marcina" w Łańcucie lub w "Karinie" w Rzeszowie nie zdarzyło się nigdy żeby coś było nie tak z zakupionym towrem, wiec istnieją sklepy w które są fair wobec kupujących.

Kolego chyba masz interes w bronieniu tego pana, nie dociekam jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, czy podczas oglądania żyłki przed zakupem nie zobaczyłeś, że żyłka była nawijana ręcznie na szpule? Nie da się przecież ręcznie nawinąć żyłki na szpulę, tak aby tego nie zauważyć.

Da się!- zapytaj świstaka.

W "Jazgaczu", czy " U Marcina" w Łańcucie lub w "Karinie" w Rzeszowie nie zdarzyło się nigdy żeby coś było nie tak z zakupionym towrem, wiec istnieją sklepy w które są fair wobec kupujących.

Kolego chyba masz interes w bronieniu tego pana, nie dociekam jaki.

Uwierz mi - nie mam.

A w Łańcucie nie ma sklepu "Jazgacz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

Żyłka była w pudełku, a niestety pudełko było zafoliowane. Widoku na żyłkę na szpuli

nie było ponieważ był tam firmowy papierek, który przesłaniał całość - to mnie zmyliło, opalarką i odpowiednią folią i wszystko będzie jak prosto z fabryki.

To już wszystko "wysoki sądzie", chciałem ostrzec kolegów, ale niestety poszkodowany został podsądnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby faktycznie Kosior maczałby w tym palce to jestem przekonany, że dawno by już nie miał klientów. Istnieje na rynku już bardzo długo i jakoś nie zanosi się aby miał zniknąć. Na forum był wątek dotyczący sklepów wędkarskich, negatywnych opinii o To-Tu nie pamiętam. Powiedz mi po co miał łączyć żyłki? Nie lepiej ją było sprzedać po 150m, bez łączenia i nikt by się nie kapnął? Wracasz do domu, otwierasz pudełko z żyłką i nie widzisz, że żyłka jest ręcznie nawijana? Twoja teoria, że żyłka była łączona przez sprzedawcę jest naciągana i to delikatnie mówiąc. Czytałem swego czasu, że z plecionkami Power Pro było podobnie, ale wina była po stronie producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to myślę ze trafił mi się zwrot od któregoś z kolegów wspomnianego Pana, niestety może zbyt ufa kolegom. Towar został zwrócony, kasa również, dobrze ze zachowałem paragon.

A tak dla równowagi, żyłka polecanego z alledrogo aspius.pl jest ok.

Po to jest forum żeby wymieniać uwagi, ze coś jest ok a drugie należy omijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W To-tu kupiłem 90% sprzętu wędkarskiego , nigdy nie miałem żadnych problemów

i jeśli sprzedawca na słowo uwierzył by mi że żyłka którą kupiłem była przerwana to raczej nie oczerniałbym go na forum zwłaszcza że produkt jak twierdzi kolega był oryginalnie zapakowany, powiedziałbym że wyświadczył mu przysługę.

Nie sądzę że gość z tak dobrą opinią ryzykował by ją dla durnej żyłki za 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odwiedziłem właśnie dzisiaj FM w Bielsku Białej przy Żywieckiej. Jeśli chodzi o wybór sprzętu spinningowego ( wędki, kołowrotki, akcesoria, ubrania, a przede wszystkim wszelkiego rodzaju przynęty sztuczne ) i nie tylko, to sczęka opada. Do Rzeszowa i okolic w ogóle nie można tego porównać, a i ceny lepsze niż w ubiegłych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też odwiedzić sklep Murena w Rzeszowie-miewa dobre ceny na niektóre rzeczy, np woblerki siek'm po 11zł, a przy 10sztukach po 10zł:D do tego sporo gum, główek, jakieś zanęty czy tańszy sprzęt(wędki, kołowrotki..itp)też się znajdzie:) Gość twierdzi, że jest najtańszy w Rzeszowie, co prawda jak sprawdziłem nie na wszytko ma takie super ceny, ale warto odwiedzić;)Aha....mam nadzieję, że nie podniesie cen jeśli ruch mu się zwiększy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.