Skocz do zawartości

Sklepy wędkarskie


MunieK

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sklepik przy ulicy Powstańców Warszawskich 90A, bardzo miła obsługa, rabaciki dla stałych klientów, kontakt telefoniczny niezawodny, zwyczajnie wędkarska atmosfera :) przeważnie zakupuję tam akcesoria spiningowe, dzisiaj jednak troszkę towaru truskawkowego na jutrzejszy wypad karpiowy :) pozdrawiam.

Strona sklepu:

http://www.sklepwedkarskikrosno.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostrzegam przed sklepem a w szczególności serwisem firmy TOKAREX. W tym momencie mija 5ty tydzień odkąd wysłałem do nich ponton celem załatania jednej małej dziury. To jakaś kpina w żywe oczy w dodatku za którą muszę płacić. Najlepsze że dziś okazało się że ponton został dodatkowo wysłany do jakiegoś innego klienta!! Zdecydowanie ostrzegam i odradzam. Dawno nie spotkałem się z tak nonszalanckim podejściem do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jest na podkarpaciu sklep wędkarski w stylu marketu że można sobie normalnie do koszyka wsadzać rzeczy ( samoobsługowy)

Market budowlany ,,MAJSTER''ul Rzeszowska w Dębicy mają tam stoisko wędkarskie i akwarystyczne kołowrotki od 20 zł troszke kijów głównie firmy Jaxon i drobne akcesoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może w którymś ze sklepów w Rzeszowie hangery do Delkimów? Chodzi mi o niebieskie i jak tak, to w jakiej cenie :) Pozdr.

W nowym sklepie na Langiewicza kolega odbierał cały zestaw delkim /sygnałki, hangery,swingery/ ale w jakim kolorze to nie wiem. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wkrótce planuje niewielkie zakupy wędkarskie gdyż mam pewne braki w swoim wyposażeniu, no i parę rzeczy trzeba dokupić i tu pojawia się moje pytanie, gdzie zwykle kupujecie takie rzeczy ? Przez internet czy macie jakiś swój stacjonarny sklep ?

Słyszałem od znajomego, że dobrym wyborem jest internetowy sklep wędkarski . Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fishing.org.pl/f4/sklepy-internetowe-1191/

http://www.fishing.org.pl/f4/sklepy-wedkarskie-220/

Trochę do poczytania ,to tak na początek. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem PSW a także, z częstego korzystanie ,z opcji "Szukaj". W 90% nie ma potrzeby zakładania nowego tematy tylko "podpięcie się" pod już istniejący .Witamy na stronach PSW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, jako że chcę zacząć swoją przygodę z wędkarstwem muchowym, potrzebuje informacji który z rzeszowskich sklepów jest najlepiej zaopatrzony w sprzęt muchowy? Interesuje mnie w którym można liczyć na fachową poradę bo jak na razie mam tylko trochę wiedzy internetowej na ten temat.:) i oczywiście żeby też były przystępne ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że chcę zacząć swoją przygodę z wędkarstwem muchowym, potrzebuje informacji który z rzeszowskich sklepów jest najlepiej zaopatrzony w sprzęt muchowy? Interesuje mnie w którym można liczyć na fachową poradę bo jak na razie mam tylko trochę wiedzy internetowej na ten temat.:) i oczywiście żeby też były przystępne ceny :D

Idź kolego do Mumy to zobaczysz jaką Ci głowę zrobi mistrz muchy:eek::D jakie on rybki wyciąga i ogólnie porady na temat sprzętu:eek:;) skąd się tacy biorą:confused: tylko nie mów przypadkiem, że kupujesz cokolwiek w necie bo Cię spławi od ręki...ma podobny charakter do tego patafiana obok mostu Lwowskiego, tamten to dopiero miły i uprzejmy gość massacra:eek::mad: omijaj szerokim łukiem jak tylko możesz...to tak ogólnie o rzeszowskich sklepach wędkarskich tych do d..y:), nie wiem jak z muchą ale polecam chłopaków z Langiewicza, Warszawskiej i pana Kosiorowskiego z hali targowej, miło i przyjemnie...pozdro:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pana Kosiorowskiego z hali targowej

Kosiorowski ma w sklepie paręnaście wędek muchowych kilka kołowrotków linki/muchy też ma :)

Według mnie To on ma największy wybór Sprzętu muchowego w Rzeszowie (wiem bo obleciałem wszystkie sklepy ) :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.