Skocz do zawartości

Składki i opłaty 2013


Laskovik

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś gdzie szukać wykazu zarybień wód okręgu Rzeszów w 2012?

Muszę zobaczyć czy w ogóle jest sens dawać jaką kolwiek kasę ludzikom z akacjowej...

Np. tutaj Okręg PZW Rzeszów to również dla tych ,którzy piszą że nic tylko karp,karp i...karp:D .Ilości nie powalają ale dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już coś, tak na szybko w miejscach gdzie łowienie wpuścili 400sztuk ryb interesujących mnie gatunków :)

Rapala dzięki:beer:, ale napiszę jeszcze do PZW Rzeszów czy mają gdzieś pełny wykaz zarybień 2012.

- - - Updated - - -

www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/60157/60/zarybienie_karpiem_i_szczupakiem

Zarybień było co nie miara, nawet dumne 360 tysięcy szczupaków wpuścili ;) każdy z nich ważył 0,1g....tak się robi z ludzi debili, liczba przerażająca-niech sobie każdy teraz wymnoży ile to kilogramów tego szczupaka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta zmiana władzy to nie takie zwyczajne zrzeczenie się/wygaśnięcie mandatu funkcji prezesa, bo przecież jego kadencja się jeszcze nie zakończyła. Tymczasowy zastępca też pochodzi z zachodnich rubierzy województwa więc polityka zarybieniowa nie zmieni się zbytnio, wystarczy spojrzeć na raport bieżących zarybień i mamy gotową odpowiedz jakie istnieją preferencje w okręgu Rzeszów. O zarybieniach Wisłoka powyżej zapory nie ma śladu, wiekszość zarybień i największe ilości poszły na zachodnią ścianę, tzw. Depowszczyznę, czy nadal chcemy takiej wybiórczej polityki i takich rządów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z młodzieżą do lat 16 może łowic na wodach górskich z opiekunem bez opłaty? To świetny sposób na zachęcanie modych do wędkowania i wychowania młodych pokoleń które za kilka lat będą płacic składki. Co z małżeństwami w PZW N. SĄCZ sprawa jest jasna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego skarbnika trzeba w najbliższych wyborach wyeliminować i będzie git. Gość nie ma pojęcia o czym do niego się mówi... Poza tym trochę mu się pesel przeterminował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuje z PZW nie dam się świadomie okradać! Przez tyle lat istnieje ten związek i jest coraz gorzej.

Nie kontrolują to trochę pokłusuje. (obiecuje wasze rybki wypuszczę). Basta!

Nie za bardzo mi się to widzi? Uważasz, że proporcja między tym na co się składałeś, a tym co otrzymywałeś była niesprawiedliwa, więc postanowiłeś, że wprawdzie korzystać będziesz dalej, ale się nie dołożysz. Chyba, że coś źle zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tabeli zamieszczonej na PZW Rzeszów wynika że opłaty będą niższe niż w tym roku

Opłaty ulgowe z tego roku to 33+88=121 + 19 zł przymusowej darowizny na rzecz koła

Przyszły rok to 33+73=106.

Tylko nie wiem dlaczego w jednym kole PZW Rzeszów pełna składka wynosiła 250 zł a w drugim coś około 220 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.