Skocz do zawartości

Składki i opłaty 2013


Laskovik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Panowie mam pytanie a mianowicie zetknąłem się kiedyś z takim twierdzeniem że jak zapłaciłem kartę wędkarska w 2012 roku to mogę łowić jeszcze w 2013 roku bodajże do lutego nie opłacając karty .

I moje pytanie do was czy ktoś z was się zetkną z takim czymś ?

Czy jest taki jakiś przepis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Panowie mam pytanie a mianowicie zetknąłem się kiedyś z takim twierdzeniem że jak zapłaciłem kartę wędkarska w 2012 roku to mogę łowić jeszcze w 2013 roku bodajże do lutego nie opłacając karty .

I moje pytanie do was czy ktoś z was się zetkną z takim czymś ?

Czy jest taki jakiś przepis ?

Nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:

Najlepiej w tym roku przefarbować się na okręg Przemyski bo mamy Przemyskie, Krośnieńskie i za 50 zł cały Tarnobrzeg

Krosno odpada bo ma tylko porozumienie z Przemyślem

Dokupię Rzeszów i mam komplet.

Dobrze kalkuluję?

Kurcze szkoda mi się rozstawać z dotychczasowym kołem:(

Jak ktoś może podrzucić numer do koła w Dynowie będę wdzięczny.

Edytowane przez kafel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Sanoczan lub wędkarzy z kół Sanockich, czy jest możliwość zapłacić składki gdzieś w Sanoku? Chodzi mi miejsce w którym odebrał bym również zezwolenia na okręg Rzeszów (nizinne i górskie). Ewentualnie jakiś nr telefonu. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Sanoczan lub wędkarzy z kół Sanockich, czy jest możliwość zapłacić składki gdzieś w Sanoku? Chodzi mi miejsce w którym odebrał bym również zezwolenia na okręg Rzeszów (nizinne i górskie). Ewentualnie jakiś nr telefonu. Z góry dziękuję.

Kolego Lisses podaję ci nr tel 604-782-927 Jest to sklep wędkarski w Sanoku za rondem po lewej stronie 150m w kierunku miasta. I oczywiscie możesz tam nabyc pozwolenie na wedkowanie,sam kupowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jak widzę sezon transferowy w pełni. Ja również wybiorę wariant przemyski.:rolleyes:

Prawo popytu i podaży. Szkoda mi tylko tych kół które mają fajne wody na swoim utrzymaniu

i nic nie mogą zrobić aby zatrzymać członków koła. Bo ktoś za nich zdecydował tak a nie inaczej.

Kasy ubywa a o wody trzeba dbać, remontować sprzątać itp. a z czego ???

Wiem wiem skala zjawiska jest marginalna tak kiedyś wyczytałem. Może ktoś w okręgu rzeszowskim nareszcie się obudzi hello ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłacasz członkowską 66zł o ile pamiętam i prócz tego w TBG wody górskie i nizinne 90zł:

+porozumienie z Przemyślem 50zł

+porozumie na wody górskie i nizinne z Rzeszowem jest darmowe, ale powiedzmy, że chcesz i bajora to dopłacasz 73zł

+180zł Krosno

Razem masz 459zł.

Jeśli chcesz mieć to samo będąc w Przemyślu to płacisz

-Przemyśl 66zł+180zł

+porozumienie z TBG 50zł

+Rzeszów 146zł

Razem 442zł.

Pierwszy przypadek jest dla mnie o tyle korzystny, że mam w nim porozumienie z Tarnowem, a chciałbym na Dunajcu połowić w tym roku, ale jeszcze nie wiem czy przeniosę z Przemyśla do TBG.

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.