Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Może i nigdzie nie pisali, ale i wszyscy dobrze wiedzieli że będą odłowy, bo skąd tyle gapiów. Taka pomoc z zewnątrz napędza do działania, wtedy widać że chcemy coś  mieć, a nie tylko brać.
 Pamiętam jak u nas na żabieńcu, organizowaliśmy jakieś prace, sprzątanie koszenie itp., zawsze przychodziły z 2-3 te same osoby i tyle, nikt tyłka nie ruszył. Pamiętam jak przy jakiejś akcji, skierowałem się do łowiącego " pomógłbyś", odpowiedział " ale ja mam opłacone".  kurna ja też mam. Jak tak będziemy podchodzić to i zarządowi się od niechciewa robić cokolwiek.

Ps. a jutro to przyjadę! Do której łowią, bo mogę dopiero koło 12tej?

Na pewno nie jest tak że piją za nasze. W kole mało zostaje bodajże 40% członkowskiej. A wydatków dużo, zawody wycieczki. A i jest komisja rewizyjna zwróćcie się o skontrolowanie wydatków. Na wszystko musi być papier.

 

 

Edytowane przez miesiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patryk.k10 napisał:

 

Zarząd wymienić na taki co im się będzie chciało. Skoro się pchają to niech robią. Zarząd imprezuje co weekend, a ty do domku wstępu nie masz! Ale przyjeżdża obcokrajowiec posmaruje euro da jakiś prezent z zagranicy i już klucz do domku ma i sprzęt może trzymać. A ty swój człowiek i gówno masz. Taka prawda!!!

Bądź tu częściej To zobaczysz co się dzieje. Kto oprócz zarządu jeździ na wycieczki.?

Edytowane przez patryk.k10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na zdjęcia z odłowów.  Jednego nie rozumiem, czemu w tym pojemniku z rybami nie ma wody? Ryby leżą w mim jak padlyna na patelni....... Przecież ryba lubi pływać a nie gnieść się jak garnku, czy amury, płocie i inne przeżyją hmhm?

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy odlow z 4 ryba poszła na staw nr. 2 drobnica na nr 3 . W dniu dzisiejszym wszystkie odlowione ryby wpadły do stawu nr. 2 !! Dla mnie to jest dramat !! Ze stawem nr 5 będzie to samo wszystkie ryby pójdą na no killa ! Panowie musimy to zmienić ten cały zarząd bo to jest paranoja ! Zapraszam 18 grudnia na wybory ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, wczoraj na 2 wpuszczono większe  sztuki amura , karpie i nie liczne drapieżniki reszta, jakieś szczupaki były wpuszczane na 3, amury oraz inne drobniejsze ryby. Dzisiaj podobno faktycznie ryby poszły na 2  z pierwszego transportu nie wiem jak później , większość to spokojne ryby.

P.S: Wczoraj  odłowiono z 4 suma :) hehe albo sumika miał ok.60-70cm. Ciekawe czy namierzyli dzisiaj tego "potwora z lochness" wczoraj krążyły o nim legendy.

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie udało mi się, jak się prowadzi swój biznes, to ciężko z czasem, zawsze coś wyskoczy.

Nie wiem gdzie wpuścili, ale wszystkim nie dogodzi, jedni chcą tu inni tam. Ale te stawy  No kill budzą kontrowersję, bo jak by to był prawdziwy No Kill to na tyle zarybień ryby się tam nie powinny już mieścić.

Lepiej jak by zadbali o Otałęż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gabriel napisał:

No ale to chyba dobrze że ryby pójdą na no kill? Czy ja czegoś nie rozumiem?

Niedługo na no kill będą tylko ryby bez wody. A w lecie będzie bigos w wodzie i płacz na brzegu.Ale wtedy ktoś bardzo mądry puści informację że ktoś coś dolał do wody. Takie wpuszczanie ryby na oko bez pojęcia ile się znajduje ryb już w zbiorniku to czysta głupota. Ale cóż innego można się spodziewać. Było to do przewidzenia.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dźwiedziu napisał:

Niedługo na no kill będą tylko ryby bez wody. A w lecie będzie bigos w wodzie i płacz na brzegu.Ale wtedy ktoś bardzo mądry puści informację że ktoś coś dolał do wody. Takie wpuszczanie ryby na oko bez pojęcia ile się znajduje ryb już w zbiorniku to czysta głupota. Ale cóż innego można się spodziewać. Było to do przewidzenia.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

dokładnie tak moze być bo na 2 jest masa ryb a zbiornik jest płytki z dużą ilością mułu i mała ilością tlenu , a najgorsze jest to że po kiego grzyba wpuszczali tam szczupaka którego na 2 nie brakuje .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już usłyszałem teorię, ze wszystko powinno wylądować w 3. Spytałem : "Czemu?" Odpowiedź banalna : "z 4  można było zabierać ryby więc powinno wylądować w stawie o podobnym statusie-Nie NO KILL. Amura i karpia i tak powyżej 60cm nie wolno zabierać a tam tylko takie były".

Szczerze mówiąc jest w tej teorii troszkę prawdy - ciekawe na co zwalą jak pojawi się przyducha latem, albo jak wydry znowu cos upolują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2016 at 18:24, miesiarz napisał:

Ile tej ryby odłowili ? W takim stawie powinno być parę ton. Martwi mnie ilość wody, jak nie spuszczą do zera to ryba może zostać.

A i czemu tylko zarząd w wodzie, a gdzie Ci co tam wędkują, czy nie mógł im ktoś pomóc? Najlepiej gapić się i biadolić na kompie, ale do roboty nie ma chętnych! Oni za to kasy nie biorą!

Ja tam nie widzialem w pierwszy dzien zeby ktos z zarzadu byl w wodzie wszystko stalo na brzegu i dogadywalo jak niebyles to nie pisz glupot bo ja tam bylem caly czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.