Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ryby szybko wypuszczam i nic zlego w tym nie widze.

Jeżeli faktycznie nie widzisz nic złego w celowym łowienie niewymiarowych ryb w okresie ochronnym, tuż przed tarłem to faktycznie nie ma o czym gadać ( ciekawe czy choć stalkę wiążesz). Wolno Ci:D, i myślę sobie , że nawet wprowadzenie zakazu niedopingowania niewiele zmieni, bo zaraz, nawet tu znajdziesz poradę jak sprytnie ten zakaz obejść. Może nawet wytoczyć proces strażnikowi za straty moralne:D, a co? Żyjemy w Polsce nie Białorusi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem dziś powędkować,o godzinie 7.00 już byłem na miejscu 5 auta już zastałem.Dziś była taka presja wędkarska że szok nr 3

i 2 stanowiska były zajęte o godzinie 10-11 na fulla tak samo na 4 i 5.Złowiłem tylko jednego Karpia,jakiś załamany nerwowo bo u innych zero rybki. Zwinąłem się o 13 naliczyłem 60 sztuk samochodów.Byłem w wielki szoku że tak sezon ruszył pełna parą :).

Jak na tą chwilę stawy odpuszczam poczekam aż się woda ogrzeje,bo dziś miała tylko 6 stopni.Następnym wyjazd na rzekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Dziś była taka presja wędkarska że szok nr 3

i 2 stanowiska były zajęte o godzinie 10-11 na fulla tak samo na 4 i 5.Złowiłem tylko jednego Karpia,jakiś załamany nerwowo bo u innych zero rybki. Byłem w wielki szoku że tak sezon ruszył pełna parą :).

Może karpia rzucili :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te karpie to z biedy zabierają - nyndza Panie.

Stary budź się, bier kija karpie są we wiosce:)

A na forum.....

mocno i stanowczo karpiowym skrytożercom mówimy NIE!!!

TAK MI SIĘ SKOJARZYŁO :)

Edytowane przez kafel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze masz przynete na ktora biora tylko okonie? Jesli tak to obiecuje ze bede lowil tylko na nia.

Edit: Proszę używać polskich liter w pisowni postów! Proszę nie zamieszczać post pod postem i korzystać z opcji "Edytuj post"

Dlatego właśnie jestem za całkowitym zakazem spinningowania (pomimo, że sam spinninguje) w wyznaczonych okresach. Takie rozwiązanie obowiązuje na zachodzie, nikt się nie tłumaczy głupio przyłowem.

Tylko że wraz z wprowadzeniem takiego rozwiązania należałoby zwiększyć częstotliwość kontroli, bo u nas przepis swoje, a "wędkorz" swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie jestem za całkowitym zakazem spinningowania.

A dlaczego tylko spinningowania? Idźmy dalej, zakazać wszelakiego wędkowania, bo czyż w okresie ochronnym np. szczupak nie weźmie na czerwonego robaka, rosówkę itp. przynęty stosowane przez gruntowców, spławikowców. Proponuję zakazać wszelkiego wędkowania przez cały rok !!! A co ! Czyż wędkarz zamiast z wędką nie może iść nad wodę z aparatem fotograficznym, albo tak po prostu na spacer. Tylko zastanawia mnie jedno. Po co wtedy płacić jakiekolwiek składki, iść w dodatkowe koszty? Zastanawiam się dlaczego w Polsce się nie da, a w cywilizowanych krajach wędkarstwo to wielki interes, na którym zarabia mnóstwo ludzi i wszystkim się to opłaca, a i ryb jest pod dostatkiem, nikomu nie przychodzi do głowy stosować idiotyczne zakazy, nakazy (by nie zrazić sobie tym klienta) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.