Skocz do zawartości

Kamionka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam !

Odwiedziłem dzisiaj Kamionkę - brania przeciętne, ale nie o tym chciałbym napisać.

Otóż w okolicach zapory kręci się mała czarno-biała suczka (kundelek) - piesek wielkości mniej-więcej kaczki krzyżówki :)

Suczka wygląda na zagubioną, jest też wystraszona i głodna - nie wziąłem jej ze sobą, gdyż liczyłem na to, że właściciel kręci się gdzieś w pobliżu.

Tak pomyślałem, że warto napisać o tym na forum - może ta informacja komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jak to powiedzieć?

Byłem trzy razy w przeciągu 1,5 tygodnia. Pierwszy raz 3 jazie i 3 leszcze małe. Drugi i trzeci na zero.

Kolega był ze mną dwa razy i złapał jednego karpika 50cm. Plus taki że ryba pływa tam nadal.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam byłem w Kamionce 5.06 wieczorem łowiłem na stawie tym dla (wędkarzy)? brały płocie i wzdręgi ilościowo dużo ale takie do 15 cm.Przynęta czerwone, białe i kukurydza.Metoda spławik i feeder.

Kolejna wyprawa 7.06 od godziny 4 do 9 rano staw gdzie są rowerki około 20 płoci od 15 do 25 cm kilka wzdręg, 1 leszczyk około 30 cm i 1 jaz 35 cm oraz 2 okonki.Przynęta czerwone i kukurydza.Metoda spławik i feeder.

9.06 ten sam staw od 3 do 9 rano kilka płoci i 3 małe wzdręgi. W zanęte wszedł mi chyba leszcz bo na powierzchnię wydobywało się dużo bąbli ale nie chciał skusić się na przynęte na haczyku. Przynęta czerwone, kukurydza i makaron kolanka. Metoda spławik.

Staw polecam płocie biorą ładnie głębokość 2-3 metry od brzegu około 2m tam gdzie ja łowiłem.

Mam pytanie gdzie na tym zbiorniku najlepiej na leszcza i na co? odp proszę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj około 4 h nad wodą brania liczne kilka spiętych rybek ale nie ma co narzekać. Miałem ładnego karasia ok 1 kg.

A tutaj kilka fotek

Oczywiście rybki nadal pływają

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj około 4 godzinny nad wodą ale ryby brały słabo, brania delikatne. Udało się złowić kilka płotek, 2 wzdręgi i kilka jazi.

Niestety liny i leszcze nie współpracowały. Kolejny wypadzik po ociepleniu bo wczoraj chwilami nie szło wytrzymać tak wiało.

Wczoraj miałem 1-szy  raz nad wodą kupiona nie dawno bolonkę Mikado Taurus 6m na staw trochę za długa ale na Wisłokę będzie w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.