Skocz do zawartości

Zalew Sieniawa Besko


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz pewnie w ramach "pokazania" się z dobrej strony zarybią ten zbiornik karpiem handlówką i po temacie.

Ciągle tylko karp, karp, karp... A co z pozostałymi gatunkami ryb? W tym sezonie jeśli chodzi o zbiornik Sieniawa trzeba będzie nastawić się na uklejki :eek: , bo nic innego tam już pewnie nie ma. A to wszystko za nasze pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarybią może 10% tego co padło, szkoda rybek, teraz jestem już pewien, że tam nie zaglądne, wędkarzy mieszkających w okolicy musiało to zaboleć, szkoda , że tak właśnie działa ziązek, przecież mogli odłowić rybki lub coś innego zrobić, przedewszystkim działać, a nie pozostawić wszystko bez żadnej interwęcji :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

BYłem dzisiaj 2 godziny od 13 do 15 w Głębokim za rampą. Dwie ukleje ok. 8-10 cm to wynik tej wyprawy. Czyli ogólnie słabo. Ale myślę, że to przez te 30-stopniowe upały. Poza tym to widziałem widowiskowe ataki drapieżnika, najprawdopodobniej okonia, ponieważ uklejki wyskakiwały nad powierzchnię wody. Ogólnie to ryby żerowały przy powierzchni. Jak myślicie jak je skusić do brania ? Czy kula wodna to dobry pomysł? Mam na myśli kulę, do niej dowiązany około metrowy przypon zakończony tylko haczykiem bez żadnego obciążenia (śrucin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uklejki się wreszcie ruszyły i biorą na potęgę? :D

A wcale nie :-)

właśnie największym problemem - przynajmniej dla mnie - jest nałapać uklejek na przynętę :-)

Jeśli już się to uda to zaczynają brać sandacze - niestety na razie tylko małe i brań jest niewiele - choć zależy to od dnia, bo i 8 brań na dwóch się zdarzyło.

Ale ... bądźmy dobrej myśli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również byłem przez dwa weekendy na noc i nawet nie pikło. Ani u mnie ani u nikogo innego. Kompletna cisza. Zobaczę jeszcze w tym tygodniu. Jak nic się nie ruszy trzeba będzie przyzwyczaić się do wypadów nad San tudzież Wisłok. Innej alternatywy nie widzę. Na Solinę mam trochę za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem w niedziele na czerwonego i przez pół dnia tylko jeden nieduży okoń. Za to w poniedziałek na spinning było już o wiele lepiej. Na małą obrotówkę ładnie brały okonie, a na woblera skusił się sandacz i nieduży boleń.

Edit: Usunięto załącznik. Patrz:

http://www.fishing.org.pl/f6/zasada-publikowania-zdjec-w-serwisie-362/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogoda raczej Ci nie dopisała:D

Ja byłem we Wtorek. Nic. Zero. Żadnego brania, cisza jak makiem zasiał. Nie mam już pomysłu na ten zbiornik. Trzeba będzie zebrać "grupkę" i poruszyć ten temat na przyszłorocznym zebraniu w Krośnie. Tak dalej być nie może. Rozmawiałem już z kilkunastoma wędkarzami na Sieniawie i ciągle słyszę to samo - nie ma rybek. Pieniążki płacimy a rybek nie ma. Ludzie zaczynają się delikatnie wkurzać a to oznacza, że najwyższy czas na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ekstremalna:eek: Wyjechaliśmy dość póżnoi 2 razy musieliśmy sie zatrzymywać bo tak na....ło:D

Oczywiście pogoda i brak namiotu Nas nie zniechęciła:eek:, dysponowaliśmy tylko płachtą i tropikiem od namiotu:rolleyes:

Niestety rybki nie chciały z Nami współpracować- na 6 kijów (3 osoby) ŻADNEGO BRANIA do 8 rano:eek::eek:

A burze przesiedzieliśmy w zmontowanym "tipi":D, 2 miejsca siedzące+1 leżące!!!:eek::D

Pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był w czasie lub po deszczu/burzy ten wie o co chodzi. Bajoro na maxa. Jeszcze jak ktoś ma gumowce Lemigo (Eva) to już jest całkiem cudownie :D

Jest jedno miejsce, w którym w tym roku jeszcze nie byłem a zazwyczaj mnie nie zawodziło. Może za niedługo się wybiorę. Oczywiście mydełko i ręcznik jako podstawa ekwipunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.