Skocz do zawartości

VI Urodziny PSW - wątek archiwalny


rapala

Miejsce VI Urodzin PSW  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Miejsce VI Urodzin PSW

    • ZEK Radymno
      9
    • Mokrzec-Strzegocice
      26
    • Wilcza Wola
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Czas biegnie nieubłaganie i wielkimi krokami zbliżają się VI Urodziny PSW.Wzorem lat ubiegłych na samym początku musimy wytypować miejsce na naszą imprezę jak również datę jej przeprowadzenia.W tym roku ,postanowiliśmy poddać ten temat pod dyskusję i zrobić szybką ankietę.Chcę również zaznaczyć ,że wyniki ankiety nie będą wiążące odnośnie miejsca jak i daty jej przeprowadzenia.Ankieta oraz wszystkie wypowiedzi ,mają na celu wybranie spośród podanych propozycji tej najbardziej optymalnej, tak aby w naszej imprezie ,mogła wziąć udział jak największa liczba naszych userów.

Sam charakter imprezy pozostaje niezmienny a więc będzie to spotkanie przede wszystkim towarzysko - wędkarskie, mające na celu większą integrację członków naszego portalu społecznościowego.

Myślę ,że ok. tygodniowy okres dyskusji powinie wystarczyć do poczynienia ustaleń i po tym terminie będziemy mogli oficjalnie zaprosić wszystkich na VI Urodziny Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego.

Propozycja jest następująca:

- ZEK Radymno

- Mokrzec - Strzegocice

- Wilcza Wola

Data (wypowiedzi w temacie):

- 14-15 września

- 21-22 września

I na koniec mała prośba od PSW Team, aby o ile to możliwe ,zgłaszały się osoby dobrze znające proponowane miejsca tak pod względem wędkarskim ale przede wszystkim logistycznym (dobra lokalizacja ,dojazd itp.) Ze swojej strony dysponuję dobrą wiedzą odnośnie Wilczej Woli :).

Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin został podany dwudniowy ale pewnie wiele osób będzie chciało przyjechać już w piątek:),co oczywiście nie koliduje z założeniami imprezy:beer:. Zmieniłem w pierwszym poście na Mokrzec- Strzegocice i o ile będzie to możliwe admin zmieni również w ankiecie.Będzie bardziej czytelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał @macio33 od strony Pilzna będzie chyba najlepiej jest dużo stanowisk można pomieścić dużo samochodów.Chciałem podać propozycje z drugiej strony od Jaworza ale tam jest ciągle problem z dojazdem na samą wodę.A tak to wszędzie blisko Centrum blisko można jakieś jedzenie zakupić:beer:.Jest możliwość połowienia na Wisłoce.Można by było się rozłożyć na wlewie,ale jak popada to jest problem z wyjazdem.Miejsca jest tam sporo można wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym. To bardzo fajne miejsce ma integrację. Od tzw. ulicy chyba często są zawody i może być problem z miejscem. Trzeba by to sprawdzić. Na wlewie pewnie trzeba by trzymać miejsca od piątku, jak najwcześniej. Jeżeli będą chętni pojechać w piątek rano, mógłbym rozeznać możliwości urlopowe :)

Tak jak kolega pisze, może być problem po deszczu i być może trzeba by z góry pogadać z jakimś gospodarzem o wynajęciu go z ciągnikiem, bo potem cena może być słona :D

Chętnie wypuściłbym się na zlocie z jakimiś muszkarzami na Wisłokę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert zawodów to raczej nie będzie ale gdyby było na 100% pewne że zostaje zalew mogę się pofatygować do prezesa koła w Pilznie(oni się opiekują tym zalewem)i na przykład pozajmować jakiś odcinek powbijać tabliczki.Myślę że kol @Eizenhauer coś by tu poradził,tak ze wszystko jest do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możecie wystąpić do prezesa okręgu o zawody wędkarskie, wtedy czesc zbiornika jest zaklepane, a jak dobrze pogadacie, to ludzie z poza okręgu będą zwolnieni z oplat na czas trwania zawodów. Każdy członek Polskiego Związku wędkarskiego może wnioskować o organizację zawodów, ot taki przywilej przynależności. Jeżeli będzie potrzeba pomocy w tej sprawie, to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ,że jutro mija czas ankiety ,więc zachęcam wszystkich tych,którzy jeszcze się nie wypowiedzieli do wyrażenia swojej opinii.Na dzień dzisiejszy zdecydowanie najwięcej głosów zostało oddane na Mokrzec-Strzegocice ale jeszcze nie przesądzajmy wyniku.Ważne aby wybrać najodpowiedniejsze miejsce na nasz jesienny Zlot.Mam nadzieję ,że lokalizację wybierzemy odpowiednią ,miejsca nad wodą nie zabraknie ,pogoda okaże się dla nas łaskawa a frekwencja dopisze:).Samo forma oraz czas organizowania Zlotu zakłada 2-u dniowy termin jego organizacji co oczywiście nie jest jakimś sztywnym wymogiem.Równie dobrze można przybyć na naszą imprezę 1-2 dni przed jej terminem jak również pojawić się chociażby na kilka godzin po to tylko aby móc poznać nowych ludzi i spędzić ten czas w fajnym towarzystwie.Miejsce oraz termin zostanie podany zaraz po ostatecznych ustaleniach:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to byłbym za zlotem na Wiśle lub Sanie. Przy obecnym stanie wody to wyspa na wyspie. Tylko pytanie, gdzie? Z moich stron to brał bym pod uwagę jedną niedaleko ujścia wisłoku do rzeki San. Ostatnio płynąłem pontonem kilka godzin i jest to największa wyspa na tym odcinku. Po przeciwnej stronie wyspy woda 2-3.5m . Siedzę stacjonarnie właśnie na tej wodzie i widzę obok wyspy dużą populację bolenia. Nie wiem jednak jak jest z

dojazdem od strony Dębna. Byłbym też za Starym Miastem tam jest sporo wysp, niewiem jednak jak z dojazdem. Wyżej Sanu nie znam wcale, więc jak pomysł ze zlotem na wyspie odpowiada nie tylko mi, to niech wypowiedzą się inni userzy.

Dzicz, piasek, drewna pod dostatkiem, ogólnie klimat napewno byłby lepszy niżeli na jeziorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, jednak bardzo uzależniony od pogody. Za tydzień lub dwa może być po wyspach. Pamiętam, że czasem wyspy potrafią zniknąć w ciągu doby, po puszczeniu kilka dni wcześniej wody na Solinie. Myślę, że na taki wypad zawsze można się umówić większą paczką poza zlotem - kilka dni przed weekendem hasło i pewnie sporo chętnych by się znalazło. Ja sam bardzo lubię te wyspy na Sanie, klimat niepowtarzalny :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, wyspy potrafią zniknąć w szybkim tempie i długoterminowo ciężko coś zaplanować. Czerwiec, Lipiec prędzej, bo w słoneczne lato wyspy trzymają się naprawdę długo, a teraz ? Idzie jesień. Może zaplanujemy jakiś weekend poza zlotem.

Co do samego zlotu to pewnie się zjawię, jak by ktoś miał miejsce i jechał z Leżajska lub okolic to bym siadł, jeżeli nie to przyjadę sam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.