Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z PSW. Mam na imie Tomek i pochodze z Rzeszow .Niestety obecnie mieszkam wraz z moja rodzina we Francji.I tutaj wedkuje (tylko spining) .Moze ktos jeszcze pamieta .Kiedys bardzo aktywnie uczestniczylem we wszystkich zawodach spiningowych .Przyjezdzalo duzo ludzi miedzy innymi z Lezajska, Lancuta ,Czudca, Mielca.To byly lata 90te do 2000 roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem popkiem z okolic Leżajska, rocznik z nicku ;]

Ryby łowię od 6 roku życia, obecnie najczęściej łowię Liny, Szczupaki, Okonie, Klenie w Sanie i jeziorach w okolicy. Chętnie wybiorę się z kimś również na zasiadkę suma w sanie bliżej wakacji, ponieważ mam już komplet 2 wędek na tą waleczną rybę, której w sanie nie brakuje.

Pozdrawiam

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam na imię Rafał. Dzisiaj zarejestrowałem się na tym forum, dlatego chciałem się przedstawić :) Jako wędkarz mam niewielkie doświadczenie, łowię głównie na spinning. Ulubionymi moim łowiskami są rzeki a w szczególności te niewielkie z okolic Tarnobrzegu. Czasami zdarza mi się łowić w Wiśle, ale efekty mizerne.

Określam się jako mocno początkujący wędkarz, dlatego nie mam jakich szczególnych osiągnięć wędkarskich :)

Pozdrawiam

Rafał G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szanownych kolegow i kolezanki:beer:Wspaniale forum jak moglem go wczesniej nie znalesc,od kiedy sie zalogowalem myszkuje ponim i co rusz wykopuje ciekawe informacje,pelny szcun panowie.Jestemz Krosna a moja ulubiona metoda polowu to mucha.Na muche lapie juz od paru lat ale niestety mam bardziej morskie doswiadczenia niz slodkowodne zracji ze przebywalem za granica i mieszkalem...no wlasnie nad morzem:)Tam sie zarazilem muszkarstwem i teraz po powrocie w rodzinne strony pragne poznac nasze piekne okolice a przedewszystkim nuczyc sie lowienia w rzekach.Mam nadzieje ze bedziecie wyrozumiali kiedy nieraz palne cos glupiego ale mysle ze wiele sie odwas naucze.Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Użytkowników PSW. Nazywam się Rafał, mieszkam w Przemyślu i wędkarstwem bawię się od blisko 30 już lat. Pierwsze kroki jak myślę zdecydowana większość z Nas to spławik i gruntówka na przemian ze spiningiem. Od blisko 10 lat łowię prawie wyłącznie na muchę. Za namową Kolegów z Tego Forum uczestniczyłem w opisanej Tutaj wyprawie do Bośni, tutaj jeszcze raz podziękowania dla Nich za urocze i miłe towarzystwo.

Do zobaczenia NAD WODĄ.

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na forum po raz pierwszy. Mieszkamw obecnie w Rzeszowie a pochodze z Zamościa, moje metody łowienia przeważnie to tylko z gruntu karp sum,sandacz,w tym roku planuje gdzies wybrac sie na ryby w tych terenach podkarpacia obecnie łowilem w nieliszu,siennica różana (zalew)jakie znacie dobre miejscówki na kapia,sandacza czy suma.Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.