Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników portalu!

Forum śledzę od kilku miesięcy - do dzisiaj anonimowo;) Lepiej późno niż wcale. Mieszkam w Brzeźnicy k / Dębicy.

Trzy lata temu odstawiłem feedery i karpiówki na rzecz spiningu. Choroba postępuje i najprawdopodobniej doprowadzi do całkowitego uzależnienia;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich zakręconych na punkcie wędkarstwa.:)Forum podglądałem anonimowo od kilku miesięcy. Mam na imię Tomek i mieszkam we Frysztaku, studiuje turystykę i w każdym wolnym czasie ciągnie mnie nad wode:D . Moją ulubioną i od roku jedyną metodą wędkarstwa jest spinning. Po za wędkarstwem moim hobby jest narciarstwo alpejskie i F1. To tak na przywitanie mogę wszystkim życzyć połamania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim .Zgodnie z zasadami i wychowaniem pasuje napisać parę słów o sobie./Na imię Piotr,mam 33lata mieszkam w Rzeszowie i wędkuję od szkoły podstawowej, z małymi przerwami. Najczęściej na Wisłoku na jig- spina i lekki gruncik czasem bolonke , choć wyjazdy grupowe na kilka dni na San koło Leżajska lub wyżej Dynowa też uwielbiam. Pomimo iż z rybą przynajmniej moim zdaniem coraz gorzej niż kilkanaście lat temu to pasja i niezaprzeczalny spokój od domu i żony ;-) nad wodą jednak robi swoje i ciągnie. Jak ktoś ma ochotę na wypadzik spiningowy a samemu nie lubi maszerować wzdłuż wody to piszcie lub do zobacz. nad woda. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Jasła :) Mając 24 lata wędkuje od roku, jednak wciągnąłem się niesamowicie. Pomimo że gigantów na swoim koncie JESZCZE nie mam, to każdą wolną chwilę spędzam ze spinningiem na Wisłoce zbierając doświadczenie :D

Edytowane przez Med
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich kolegów po kiju .Mam na imię Sebastian skończyłem 30 lat wędkuje od 5 roku życia, zaraziłem się wędkarstwem od ŚP taty .Ulubioną metodą jest spining ale nie pogardzę też gruntem spławikiem:p

życiowe sukcesy to szczupak 100 cm waga 8,20kg,sandacz 3,5kg pstrąg 52cm i węgorz 1.90kg.

Od tego roku przestawiam się na łowienie sandaczy z opadu na gumy i na koguty i mam nadzieje ze wiele sie nauczę od kolegów z tego forum .

pozdrawiam i życzę wiele sukcesów dla forumowiczów:beer:Sebastian

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu zaglądam na forum i najwyższa pora się przedstawić.

Na imię mam Sławek (28 lat), mieszkam w Leżajsku i moją główną metodą połowu jest spinning. Wędkuję od kilku lat, ale czasu nie mam za wiele bo pracuję przez większość dnia. Praktycznie w każdy weekend przyjeżdżąm do swoich teściów do Grodziska Dolnego gdzie znajduje się zbiornik "czyste" do którego mam kilkaset metrów i bardzo często go odwiedzam. Rzeki w których najczęściej wędkuję to SAN w Starym Mieście, Sieniawie i okolicach (czasami okolice Jarosławia), Wisłok od miejscowości Budy Łańcuckie do ujścia do sanu. Po każdym wypadzie postaram się zdawać relacje. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wędkarzy :D mam na imię Piotr (22 lat) jestem z Krosna, moją ulubioną metodą jest spinning - wędkuje od 2 lat na tę metodę i cały czas uczę się nowych rzeczy i mam nadzieję, że na forum też dowiem się czegoś nowego i ciekawego. Pozdrawiam. :beer:

NovinkyNovinky ze světa a okolí - Lovec rapy - The best hand made wobblers!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na imię mam Maciek (40 lat) i mieszkam w Jaśle. Wędkuję od dziecka, moje ulubione metody to szeroko pojęta metoda gruntowa oraz sporadycznie mokra mucha. Raz na jakiś czas staram się tez wyruszyć na nasz piękny Bałtyk w poszukiwaniu dorsza. Nie ma to jak odpoczynek nad wodą po pracowitym tygodniu:). Jeszcze raz Wszystkich witam i do zobaczenia nad wodą. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jestem Łukasz, mam 19 lat. Aktualnie mieszkam w okolicach Mielca. Studiuję na AGH'u inżynierie materiałową. Interesuję się psychologią, filozofią no i oczywiście wędkarstwem. Metoda jaką łowię to spinning. Pozdrawiam!

Edytowane przez f4tal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się psychologią, filozofią no i oczywiście wędkarstwem. Metoda jaką łowię to spinning. Pozdrawiam!

Witamy na forum powiatowego kolegę.Mam nadzieje że filozofii będzie jak najmniej a spinningu jak najwięcej;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.