Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Nazywam się Maksym, jestem z Ukrainy ale teraz mieszkam w Polsce, w Rzeszowie. Mam 20 lat. Wędkuję już 14 lat, 8 lat to spinning. Spinning to jest moja ulubiona metoda. Testuje spszęt wedkarski (żyłki, wędki, przynęty...) Ponieważ nie mam znajomych wędkarzy to lowie sam :( w Rzeszowie. :(. Jesli ktoś ma ochote pojechać ze mną, lub ja z wami :rolleyes:, to piscie. =)

Z wyrazami szacunku Maksym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim i ciebie ke_amx duży plus za szukanie pasjonatów wędkarstwa w nie swoim kraju , kiedyś i ja byłem na podobnym miejscu jak ty i poznałem masę super pozytywnie zakręconych ludzi z którymi spędziłem nie zapomniane chwile nad wodą i myślę że i ty tutaj spotkasz . Kiedyś jak byś miał ochotę wpaść do Mielca to odezwij się umówimy się na ryby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Bartek mieszkam w Krośnie w sierpniu stuknie mi 17 lat wedkuje od ok 4 lat. Interesuje się wedkarstwem spiningowym i od tego sezonu muchowym. Jakby ktoś mógł mnie poduczyc metody muchowej byłbym naprawdę wdzieczny. :D

Wysłane z mojego Trooper_X40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich zapalonych wędkarzy :)) Jestem na PSW już od jakiegoś czasu i postanowiłem sie przywitać ... mam na imie Marcin mam 26 lat, wędkarstwem zaraziłem się w tamtym sezonie, początkowo był to grunt ale szybko wkroczyłem na odpowiednia drogę, a mianowicię w stronę spinningu zarówno lekkiego jak i sredniego. Miałem przyjemność łowić na pięknej rzece San na odcinku górskim i bardzo mnie urzekł swoim urokiem dlatego chciałbym tam wracać częściej, fajnie by było gdyby ktoś chciał towarzyszyć na wyprawach. Chciałbym sie nauczyć jak najwięcej o tej metodzie połowu i mam nadzieje że koledzy "po kiju" udzielą odpowiednich wskazówek :) Pozdrawiam i połamania nad wodą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.