Skocz do zawartości

Ranczo Nad Jeziorkiem Czarna ok. Łańcuta


Dawid Bukała

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wielka szkoda, strasznie nosi mnie na nockę. Troche może nie w tym temacie ale nie mam pomysłu na to by umieścić moje pytanie w bardziej logicznym miejscu. Czy jest jakieś inne łowisko w miare blisko Rzeszowa gdzie nie trzeba się obawiać o skutki braku opłaconych składek PZW i możliwy jest połów po zmierzchu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, z racji tego , że w najbliższym czasie wybieram się na to łowisko chciałbym zaczerpnąć jakieś sensowne informacje na temat tego jak tam łowić . Czy to np. blisko brzegu czy daleko czy raczej naturalne przynęty czy może jednak proteina bądź sztuczne dumbelsy itp. Byłbym wdzięczny za każdą wskazówkę.Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2019 o 11:57, lukas5242 napisał:

Witam, z racji tego , że w najbliższym czasie wybieram się na to łowisko chciałbym zaczerpnąć jakieś sensowne informacje na temat tego jak tam łowić . Czy to np. blisko brzegu czy daleko czy raczej naturalne przynęty czy może jednak proteina bądź sztuczne dumbelsy itp. Byłbym wdzięczny za każdą wskazówkę.Pozdrawiam ;)

Byłem na tym łowisku 6 razy. Łowię wyłącznie na metode. Jeśli o mnie chodzi sprawdzają się wyłącznie naturalne przynęty kukurydza i baly.. Dzisiaj 4 godziny łowienia 25 ryb w przedziale 1.5 a 4 kg .. 

Edytowane przez Kowal9876
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kowal9876 napisał:

Byłem na tym łowisku 6 razy. Łowię wyłącznie na metode. Jeśli o mnie chodzi sprawdzają się wyłącznie naturalne przynęty kukurydza i baly.. Dzisiaj 4 godziny łowienia 25 ryb w przedziale 1.5 a 4 kg .. 

Dziękuję za odpowiedź :) Również nastawiam się na łowienie na methodę . A co do odległości ?? możesz mniej więcej określić ? Czy po prostu raz tu raz tam ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowiłem jakieś 15 metrów od brzegu. Zanecilem delikatnie przed łowieniem i łowiłem wyłącznie w miejscu zanecenia. Pierwsza ryba siedziała jakieś 10 min po wrzuceniu zestawu. Ogólnie polecam nie kombinować z zaneta i przynętami jeśli są brania na kukurydzę to się tego trzymam. Ale mówią że jest dzień że wyłącznie na kuku i robala biorą a jest o tak że tylko proteina.. Sprawdź sam a się przekonasz . Ogólnie bardzo polecam to łowisko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kowal9876 napisał:

Łowiłem jakieś 15 metrów od brzegu. Zanecilem delikatnie przed łowieniem i łowiłem wyłącznie w miejscu zanecenia. Pierwsza ryba siedziała jakieś 10 min po wrzuceniu zestawu. Ogólnie polecam nie kombinować z zaneta i przynętami jeśli są brania na kukurydzę to się tego trzymam. Ale mówią że jest dzień że wyłącznie na kuku i robala biorą a jest o tak że tylko proteina.. Sprawdź sam a się przekonasz . Ogólnie bardzo polecam to łowisko..

Dzięki bardzo raz jeszcze ! ;) Przynajmniej wiem od czego zacząć i już mi się w głowie rodzi plan jak rozpocznę :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako alternatywe dla Czarnej polecam łowisko komercyjne w Wólce Niedzwiedzkiej. Byłem w zeszły weekend. Ponad 20 jesiotrów w 4h, karpie, lin, amur. Ryby biorą raczej ze środka. Problemem dla niektórych moze być brak sklepu na łowisku, ale poza tym jest luźniej jak u Jeziorka tj mniej ludzi, spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.