Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ponoć powyżej mostu po stronie Woli M.(100m.)na tzw. śluzie jest 4 metry wody i tam są Sumy ale np.w nocy ciągle jest tam zajęte.Kopary wydarły tam dół i tam owe sumy siedzą...Ale trzeba to osobiście sprawdzić pozdrawiam.Dodam fotkę jak to miejsce wygląda.Albo Link na filmik na YOU YUBE

dOBRE MIEJSCE JEST TEŻ ZARAZ PONIŻEJ MOSTU W TYM ZAKOLU TYLKO ZACZEPÓW PEŁNO dodam filmek.

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda na Wisłoce makabrycznie niska i zielona z powodu glonów. Można coś wydłubać rano lub z wieczora. Trafiają sie przyzwoite klenie pow. 45cm. okonie,czasem jakiś boleń i takie jak na zał. foto. Pstrągi odmawiają współpracy. Woda ciepła o konsystencji zupy, burze nic nie wskórały. Musiało by padać intensywnie w górkach przez 3 dni to coś by zmieniło. takie lokalne opady nic nie wnoszą. Pozdr.:D

Prezentujemy ryby wyłącznie wymiarowe.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak przechodziłem przez most a często zdarza mi się ostatnio tamtędy spacerować, zatrzymuje się i patrze sobie na wodę, kilka tygodni temu tak właśnie patrzyłem sobie i takiego właśnie podobnego zauważyłem jak się wyłożył.Dołączę fotkę i pokażę gdzie to było...

A przy okazji powiem tak rozmawiałem kiedyś z tymi co robili te wały ,jeden gość powiedział mi że złapali tam właśnie dużego Suma ale na co go złapali nie powiedział ja myślę że go po prostu skłusowali na agregat bo czemu nie? agregat mieli to czemu nie .... :mad:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzyłem dziś z samego rana na Wisłokę wypróbować swój nowy UL. Niestety nic się nie uwiesiło. Słabo rybka żerowała. W nagrodę znalazłem super miejsce w Rzochowie. Rewelka. Przy niskim stanie wody można sobie fajnie brodzić i szukać okonka, klenika. Jak będzie czas to na tygodniu tam uderzę. Woda super do łowienia. "Ciut" niska, ale lepsza od wysokiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie dzieje się coś w ogóle na Wisłoce w okolicy Mielca?? Nic nie bierze czy nikt nie chodzi na ryby, bo jakoś temat martwy. Chciałem się wybrać na grunt za leszczem lub na drapieżnika ale właśnie brak jakich kol wiek postów mnie zniechęca. Dziś przejeżdżałem Wisłokę Na Woli Mieleckiej i koło Ostrówka i woda ledwo płynie , a w Ostrówku to już całkiem woda ma głębokość 20 cm.

Dzięki ŁukaszZ za informację. W sumie to i tak dobrze że co kolwiek się dzieje, bo ja już myślałem że całkiem lipa.

Edytowane przez Dominik18king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem oststnio na Wisłoce w Przecławiu parę kleni około 30cm.

Później odwiedziłem odcinek w Pustkowie ostatnio często tam łowię, bolenia widać a klenie się pochowały.

W Pustkowie około 10 kleni siadło ale ogólnie kiepsko z rybą wędkarzy również mało.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy to powiem wam tyle że w tym tygodniu niestety nie zobaczymy opadów co mnie smuci bo wszędzie woda niska i ryba duża nie chce współpracować z nami no rzemień porażka z stanem wody tragedia staw nr 2 w najgłębszym miejscu woda ma około 1.2 m Wisłoka też tragedia mielec stan 168 cm a żeby ryba współpracowała musimy mieć około 180 cm co do rzemienia to przydało by się coś zrobić z tym dopływem wody woda ledwo leci także ona nic nie zdziała potrzebne są udrożnienia rur w wszystkich zbiornikach w rzemieniu no i przydały by sie opady co najmniej 2 dni ostrej `` pucówy `` wgl na większości stawów woda potwornie opadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda na wysokości Chrząstowa jest taka, że wnet będzie można sobie pochodzić jak po plaży po kolanach w wodzie:eek: z wysokości widać całe dno rzeki. :( jak na pustyni. jedynie drobnica się wyłania od czasu do czasu. Padło 3 okonki wielkością max 10cm :cool:

Czekamy na deszcz tylko kiedy...

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem oststnio na Wisłoce w Przecławiu parę kleni około 30cm.

Później odwiedziłem odcinek w Pustkowie ostatnio często tam łowię, bolenia widać a klenie się pochowały.

W Pustkowie około 10 kleni siadło ale ogólnie kiepsko z rybą wędkarzy również mało.

Byłem na tym odcinku wczoraj - jeden okonek i klenik ok. 38 cm na boleniowego woblera :rolleyes:

Narybku niemal zero (ale i tak lepiej niż w zeszłym roku), śladowe ilości kleni - prawie wszystkie ryby stoją w rynnach z bystrzejszą wodą.

Ataki bolenia również widziałem/słyszałem.

PS

Dzięki uprzejmości jednego z forumowych kolegów, miałem przyjemność łowić w najlepszych mieleckich miejscówkach - tam rybę widać, jest też masę narybku, uklejek, kiełbi itp. - nie ma porównania do odcinka Pustków-Przecław - w Pustkowie niemal nie ma ryb... - agregaty kłuso... - przepraszam - pracowników PZW zrobiły swoje - nie ma tarlaków, to nie ma i narybku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywanka na odcinku miejskim w mielcu, grunt 160 - 180 , tak tak sa takie miejsca. Kilka ladnych plotek, krapi, dwie certy I jeden kilowy leszcz. Brania sie zaczynaja jak juz szarzeje i trwaja do pol godziny po zmroku. Dzien mozna sobie darowac ze wzgledu na wyjatkowo zarloczne ukleje czepiajace sie nawet duzych ziaren kukurydzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.